Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Probleme modpack


ElChapo.VFV

Recommended Posts

Salut, am o problema cu un modpack cand intru pe joc si ma loghez si iau arme apas click dreapta sa pun tinta dupa click stanga sa trag si iau efectiv freeze total careva secunde după numai am nimic asta se intampla de fiecare data cand intru in joc am schimbat tintele efectele si sunetele si tot iau freeze la joc.

Link to comment
Share on other sites

Hello,

Try get a new version of sampfuncs and a install SAMP add-on it resolves several crashes.

If you game still crashes delete all mods and install them one by one until you find the reason of the issue.

Link to comment
Share on other sites

În cazul acesta problema este de la modpack-ul tau, încearcă să iei alt modpack să vezi dacă problema încă persista, eventual pe un gta curat.

Link to comment
Share on other sites

Nu,nu modpacku este curat am schimbat si sampfuncs tot si imi da freeze numa la modpacku asta in rest la altele nu au nmk

 

3 hours ago, TheTom said:

Probabil problema este datorita tintei pana se incarca prima data din ce spui tu. Ai incercat sa pui si o tinta default? Cum ai pus-o?

Da am schimbat tot tot si nmk iau freeze de fiecare data

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, God.VFV said:

numa la modpacku asta in rest la altele nu au nmk

Din moment ce cu altele nu ai aceiași problemă înseamnă că el este de vină, i-ați alt modpack sau dacă îți place așa de mult acesta încearcă să îl reconstruiești de la 0 mod cu mod iar așa poate reușesti să scapi de problemă, altă soluție nu ai.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, God.VFV said:

Nu prea ma pricep mai ușor îmi e sa iau unu simplu low îmi placea da nu am ce sa-i fac.

Te putem ajuta mai bine daca dai o screenshot din ce este in modpackul asta

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nero ToV said:

Te putem ajuta mai bine daca dai o screenshot din ce este in modpackul asta

@Nero ToV " Cei care răspund întrebărilor sunt obligaţi să se asigure că nu a mai fost postat un răspuns identic. Încălcarea regulii duce la primirea unui avertisment verbal. "

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nero ToV said:

Te putem ajuta mai bine daca dai o screenshot din ce este in modpackul asta

Pai dintr-un ss nu prea înțelegi mai nmk mai degrabă o filmare da nu are sens am schimbat tot ce era posilbil poate o fi si de la pc cine stie ca la alte modpack uri nu am prob.

Link to comment
Share on other sites

  • TheTom locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.