Jump to content

Problema Authenticator


eB Fuad

Recommended Posts

Salutare, am o problema cu authenticator ul, mi am schimbat telefonul si nu mi-am dezactivat din website logarea prin cod, iar acum nu mai am cu sa ma contectez pe server pentru ca nu mai am cum sa ma loghez pe authenticator !! ce pot face ?

 

Link to comment
Share on other sites

Doar Adminii de Level 6 pot dezactiva manual 2FA-ul de pe un cont, însă situațiile în care vom interveni vor fi foarte limitate și numai prin prezentarea de dovezi concrete că nu s-a întâmplat nimic fraudulos cu contul respectiv și că vă aparține cu adevărat. Așadar vă sugerăm să aveți grijă de telefoane, să-l dezactivați dacă știți că urmează să vă schimbați telefonul deoarece nu vom interveni pentru toți dintre voi.

 

Practic este vina ta. Deschide un ticket si explica situatia si confirma ca contul este intr-adevar al tau cu dovezi clare.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, eB Fuad said:

Salutare, am o problema cu authenticator ul, mi am schimbat telefonul si nu mi-am dezactivat din website logarea prin cod, iar acum nu mai am cu sa ma contectez pe server pentru ca nu mai am cum sa ma loghez pe authenticator !! ce pot face ?

 

Ticket pentru dezactivare.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Gabihard said:

Ticket pentru dezactivare.

" - Cei care răspund întrebărilor sunt obligaţi să se asigure că nu a mai fost postat un răspuns identic. Încălcarea regulii duce la primirea unui avertisment verbal. "

Link to comment
Share on other sites

  • Kaban locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.