Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Am nevoie de ajutor


CBN Bogdanftww

Recommended Posts

On 1/20/2021 at 11:11 AM, BogdaN.xD said:

Salut! Am o problema de azi de dimineata cand am vrut sa ma joc si eu linistit samp nu am mai putut. Primesc mereu crash, ma poate ajuta cineva? 

Cand incerc sa ma conectez instant Crash.

Deschide Documents si sterge [ Gta San Andreas User Files ]. (daca ai screenshot-uri importante mutale in alt dosar inainte de a sterge acel folder) Apoi intra pe joc linistit.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 0vy said:

Deschide Documents si sterge [ Gta San Andreas User Files ]. (daca ai screenshot-uri importante mutale in alt dosar inainte de a sterge acel folder) Apoi intra pe joc linistit.

Cei care răspund întrebărilor sunt obligaţi să se asigure că nu a mai fost postat un răspuns identic. Încălcarea regulii duce la primirea unui avertisment verbal.

Link to comment
Share on other sites

Totusi cat timp nu ai o eroare mai urata nu are cum sa fie de la windows, cum se manifesta mai exact acest crash, doar mesajul de la joc cu crash il primesti?

Mai mult de atat, nu are absolut nicio treaba activarea windowsului cu asta, daca ai windowsul de pe site-ul oficial.

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere de cand este creat topicul si ca a trecut mult timp de la ultimul raspuns, timp in care membrul a fost activ pe forum si pare ca a intrat in joc, topicul va fi inchis. Poti crea altul daca totusi nu ai rezolvat problema.

Link to comment
Share on other sites

  • TheTom locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.