Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Portofoliu] - ZEW GalipDrogatNotoriu


galipDROGATU ZEW
 Share

Recommended Posts

                                                          Portofoliu.png

                                                      Avatare-text.png

alin16hz-GIF.gif Shaq-PNG.png gxmarius-GIF.gif dan23-gif.gif removE.png dubai.png bodo-gif-2.gif Deagle-ZEW.gif brx-aditu-png.png  aku-done-sper.gif anime-vhs-profile-GIF.gif Roberte-PNG.png profil-alex-300x400.png  anime-profile-pic-300x400.png 

 

                                                              covere-de-profil.png

2KMqD2s.png  

 

LkQtRbE.png 

 

EX4HtXU.png

 

Inteleg ca nu ma aflu la nivel profesionalism, dar fix de aceea v-as ruga sa lasati aici pareriile si opiniile voastre sincere, pentru a-mi putea imbunatati calitatea. Va pwp

 

 

Edited by ZEW GalipDrogatNotoriu
nimic semnificativ
Link to comment
Share on other sites

Observ ca nu mai pot edita deci fac un post nou cu alte cateva artworkuri.

Avatare-text.png

Bo-NNie-GIF.gif Hamed-GIF.gif Zenod-PNG.png alex-13.png Ion-Antonescu-Medievh.png 

 

 

altele.png

Arena-Highlights-luka.png

 

Thanks-for-watching-luka.png

Din nou, inteleg ca nu ma aflu la nivel profesionalism, dar fix de aceea v-as ruga sa lasati aici pareriile si opiniile voastre sincere, pentru a-mi putea imbunatati calitatea. Va pwp

Edited by ZEW GalipDrogatNotoriu
Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa lucrezi la textul pe care il pui pe lucrari.

Iti recomand sa descarci mai multe fonturide pe DaFont pentru a avea posibilitatea sa te joci cu fonturile si sa selectezi unul care se potriveste cel mai bine pe lucrare. As recomanda pentru inceput doar sa aplici un Drop Shadow pe text si sa aplici o culoare care se asorteaza (in functie de lucrare).

Cred ca s-ar mai putea si de lucrat la blur, nu cred, dar trebuie mai bine zis.

Te astept cu noi lucrari, succes!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.