Jump to content

Red Dragon Triad - Legende/Legends


F4L Oasis9
 Share

Recommended Posts

On 7/29/2017 at 9:08 AM, AIM BigDevil ZuZ said:

Nume: BigDevil

Level: 17

Factiune: Red Dragon Triad

Mesaj: Felicitari ca ati facut ca numele vostru sa apara aici.Va respect pentru munca depusa acestei factiuni onorabile si respectate, va respect pentru oamenii ce sunteti si oamenii care ati fost, va admir pentru istetime,curaj,respect si multe altele.Intr-o zi sper sa ajung si eu aici.RESPECT !
Alte precizari: Multumesc.Sper ca mi-ati vazut postarea.

 

Nick: BigDevil

Level: 54

Factiune: Paramedics

Mesaj: Felicitari tuturor pentru ca ati ajuns aici! Bravo lui Edd si Vio pentru ultimele cuceriri are orasului. Prin 2013 am postat ce vedeti mai sus, se pare ca mi-am indeplinit telul pe aceasta comunitatea si am ajuns pe lista legendelor acestei factiuni la toate categoriile si chiar si pe lista de legende B-zone :) ( Ma laud si eu ). Sper ca cei care o sa-mi vada mesajul sa fie oarecum inspirati si sa doreasca sa ajute mafia asta cat mai mult pentru a ajunge pe aceasta lista. II cunosc pe majoritatea celor de pe aceasta lista, toti fiind oameni cumsecade, isteti si buni. Red Dragon Triad a poate a doua mea familie, iar aceasta mafie nu m-a dezamagit niciodata, chiar daca am trecut si prin momente grele cand stateam in hq timp de 1-2 luni.  Felicitari inca o data!!!

 

Nick: BigDevil

Level: 60 cred

Factiune: Red Dragon Triad in inima si suflet

Mesaj: Aseara mi-am amintit de toate evenimentele, toate clipele pe care le-am trait in aceasta mafie si m-a lovit nostalgia atat de tare ca mi-au dat cateva lacrimi, Doamne cat de tocilar sunt. Oricum, vad ca s-a mai cucerit de cateva ori LV-ul de ultima data cand am mai verificat situatia serverului. Felicitari tuturor pentru efortul depus si celor care s-au alaturat acestei liste pentru devotament si vointa. Chiar daca serverul s-a prapadit si mi se face greata doar cand aud numele " B-zone ", factiunea asta imi emana totusi amintiri de mult apuse si este singurul lucru de pe server care ma poate face sa dau " Connect ". Va stimez pe toti!

 

 

 

 

Edited by AIM BigDevil ZuZ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.