Jump to content

Red Dragon Triad - Legende/Legends


F4L Oasis9
 Share

Recommended Posts

Nick`ul tau: BreaKz

Level: 27

Factiune: News Reporter

Ce doresti sa le spui: Felicitari celor ce sunt legende in Barzini, am petrecut si eu 2 luni in aceasta factiune sub conducerea lui unK. , unul dintre cei mai buni lideri de pe atunci!

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: s1mpLe

Level: 11

Factiune: Civil Family

Ce doresti sa le spui: Snick vreau sa te felicit ai compus o poezie suberba. Vreau sa felicit actualul Leader Oantzah pentru succesul lui in Barzini Family si pentru admin. Deasemenea vreau sa il felicit si pe ZuZu cel mai bun Sub Leader si pe Bestial. Vreau sa il mai felicit pe [F4L]Oasis9 pentru succeselele lui in Barzini Family.

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: sKyTy33

Level: 19

Factiune: Civil

Ce doresti sa le spui: Bravo baieti! Sunteti cei mai tari.Am fost si eu o data in Barzini Family si stiu cum e.Pentru mine a fost ca o casa. Mama a fost unK. , iar tatal EdDx.Inca o data felicitari, meritati tot respectul din lume :)

Edited by S K Y T Y
Link to comment
Share on other sites

  • Nick`ul tau: Turner.
  • Level:13
  • Factiune: The Barzini Family
  • Ce doresti sa le spui: Felicitari tuturor care se afla pe aceasta lista! Fara voi, Barzini family nu ar fi ajuns unde este astazi, fiecare a contribuit cu putin, toti s-au adunat si a rezultat la ce s-a ajuns astazi ! Felicitari inca odata ! Ar mai trebui trecuti inca cativa pe aceasta lista :-?

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: ..eNeRgY..

Level: 18

Factiune: "Barzini Family"

Ce doresti sa le spui: Felicitari tuturor celor ce sunteti pe aceasta lista,va meritati pozitia,ati ridicat mafia foarte mult.Tot respectul,fara voi "Barzini Family" nu ar fi ajuns unde este astazi,pe primul loc.Si eu ma simt norocos ca fac parte din aceasta mafie minunata si sper sa ajung cat mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: [b2w]RichardD

Level: 29

Factiune: Barzini Family

Ce doresti sa le spui: Vreau sa ii felicit pe toti acesti oameni speciali care au facut ceva ce poate nimeni altcineva nu ar putea face pentru `` Barzini Family ``. Jos palaria !

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: Bob.Marley

Level: 20

Factiune: Barzini Family

Ce doresti sa le spui: Felicitari tuturor celor care va apare numele pe aceasta lista ! Vreau sa va spun ca nu am apucat sa va cunosc pe majoritatea dintre voi. Putini dintre voi v-am intalnit in alte factiuni, pe alti nu v-am cunoscut niciodata, doar pe Oantzah am avut ocazia sa il intalnesc in Barzini Family si sa vad cum "lucreaza" ca lider. El chiar merita sa fie pe aceasta lista, daca toti ati fost ca el sau macar pe jumatate va meritati pe deplin locul pe aceasta lista. Cu respect Bob.Marley !

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: iLusSioNReal

Level: 17+

Factiune: The Barzini Family

Ce doresti sa le spui: Felicitari celor enumarati pe aceasta lista,poate intr-o buna zi ve-ti reveni in Barzini toti,pana atunci succes incontinuare.

Link to comment
Share on other sites

Nick'uk tau : oTo

Level:65

Factiune:Corleone

Ce doresti sa le spui: Daca am ajuns pe lista aia inseamna ca eu am facut ceva pentru acea factiune!Si toti care sunt acolo au luptat sa aduca Barzini pe primul loc,se pare ca degeaba Kobra si cu Nielsen se chinuie ca nu au cu cine,astfel de membri ca stiu sa zica despre alti ca sunt degeaba cand ei joaca de 3luni pe acest server.Pe viitor te rog sa iti ti gura Rowe. necunoscutul,cand o sa ajungi si tu ca mine in Barzini si pe server atunci poti sa spui ca sunt eu degeaba.Dar cum zicea si Nielsen numai are rost sa imi pun mintea cu tine,esti prea nab sa intelegi ceva.

Edited by oTo
Link to comment
Share on other sites

Nick'uk tau : Rowe.

Level:24

Factiune:Barzini.

Ce doresti sa le spui: oTo e degeaba.

Rowe., te rog sa nu mai ajungi la concluzii in nestiinta, oTo face parte din aceasta lista deoarece in trecut a muncit si a ajutat aceasta familie pentru a o mentine sus.
Link to comment
Share on other sites

  • Nick`ul tau: Falaus
  • Level:18.
  • Factiune: Tattaglia Family
  • Ce doresti sa le spui: Felicitari tuturor care se afla pe aceasta lista! Fara voi, Barzini family nu ar fi ajuns unde este astazi, fiecare a contribuit cu putin, toti s-au adunat si a rezultat la ce s-a ajuns astazi ! Felicitari inca odata !

Link to comment
Share on other sites

-

Edited by DALV
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.