Jump to content

Valentine's Day Quest, Gift, Discounts and War Changes


Kelton
 Share

Recommended Posts

Quest-ul foarte misto, schimbarea pentru ganguri foarte proasta. Cititi petitia lui dark4moon. Are mare dreptate, problema acum e c bugul, pentru ca pe sistemul normal de shooting iti dai seama mult mai usor cine are coduri si cine nu. Daca se reseteaza turfs in fiecare luna, dar intr o mafie sunt doar membrii buni tot in situatia aia esti.. 

Link to comment
Share on other sites

Intradevar questul este unul interesant, dar sa fim seriosi, sistemul pe care doriti sa il adaugati in decursul zilei de 14.02.2021 este unul jalnic din multe motive. Unele dintre ele sunt acelea ca codatii mereu vor castiga(chiar daca vor lua ban) cu goldul pe care o sa il acordati acestora ei isi vor cumpara UNBAN, deci nimic special, pe langa cei care joc corect pentru distractie, deci sa fim seriosi! Pentru ce intrii in mafie? Sa te flexezi ca ai cod si sa ii enervezi pe ceilalti? Aceasta este o mare prostie! Asa ca, sigur cei din SP vor fii de acord cu acest sistem(oare de ce :)) ) asa ca doresc ca acest sistem de war sa fie anulat. 

Semnand aceasta petitie http://chng.it/dRsJGfvG5M n e puteti ajuta cu aceasta problema, mai in gluma, mai in serios, aceasta este o problema semnificativa deoarece nu toti mafiotii "dau cu cod" sper ca acest sistem sa fie anulat. Stima!

Edited by .Kyle
Link to comment
Share on other sites

Recordurile inseamna foarte multi codati, am fost lider si stiu asta, mereu bagam codati sa cuceresc orasul. Asadar, dupa parerea mea, este o idee foarte buna asta cu warurile, sa iei 72 chiar ai nevoie de codati. Asa pentru 24-40 turfuri nu cred ca se va mai rupe codul asa de tare. 

Link to comment
Share on other sites

E TOTAL GRESIT ASTA CU CODATII IN PARALEL CU RECORDURILE.

AM FOST LIDER PE RPG2 DE 3 ORI SI AM REALIZAT RECOR SI CU OAMENI BAGATI DIN TAXI, TTC, IS, POLTISITI, ABONATI.

TOTUL TINE DE LIDER, DE CONDUCERE, BATEAM CODATII CU STRATEGII, CU IMPLICARE, CU ASCULTARE.

NU MAI FITI OFTICATI SI ACCEPTATI REALITATILE.

AM FOST APROAPE DE PRIMUL 72 TURFS (61) FARA AJUTORUL VREUNUI TEAM DIN CARE SA FAC PARTE, RECRUTAM DIN CUNOSTINTELE DIN ABONATII MEI.

NU SUSTIN ACEST UPDATE.

Link to comment
Share on other sites

  Chiar nu ma asteptam să mă joc la waruri pentru  gold ? se transformă usor, usor, in clanuri. Sunt multi jucători vechi care încă joacă datorita sistemului de waruri Si acest update îl va strica si sa va zic de ce:

  - codatii o să fie în număr mult mai mare deoarece sunt motivați de amărâtu ala de gold, iar adminii sunt putini si nu vor face față la numărul mare de jucători (9 mafii x26 jucători în fiecare, asta prin absurd, nu o sa fie niciodata full)

 - adevărat, unii lideri nu sunt capabili să joace fair play si aduc codati, dar d'aia e regula cu 10 banati într-o luna+alte reguli pentru favorizare codati si nu va dura mult pana cand acel lider pierde funcția. Se poate castiga un turf si prin  strategie, implicare etc.

 

Cei care au lăsat comentarii pozitive sunt sigur ca nu au citit tot sau ssunt in mafii slabe si nu reusesc sa iese nici din hq. Pana la urma asta era si scopul, sa se vada cine este mai bun cu 48 turfs 7turfs  d'asstea, nu e vina unui gang puternic ca se bate cu un lider incapabil.

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt de acord cu acest update,cum mai poate lua o mafie 72/72,abea daca poti lua 48 dar cu greu,update-ul asta ne face jocul mai greu decat este acu si in primul rand problema cu lagul,cred ca lagul este o problema mai mare decat acest update,daca dark4moon a uitat sa zica si de lag o spun eu.#RESPECT DAR4KMOON

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, as vrea sa comentez si eu la acest ubdate, sunt total deacord cu ce spune @DarK4MooN, are dreptate in totalitate, ganditi-va cati oameni o sa se lase de aceasta comunitate, si cati codati o sa vina, pentru ca dau cu codu, iau ban dar il sterg cu goldul primit, si in plus, mafiile care mai au putin si iau 24/24, 48/48 sau 72/72, cat o sa piarda, sau ganditi-va ca nu o sa mai fie deloc satisfactie pentru lideri si membri mafiilor cand cuceresc multe turfuri, pentru ca in cel mai scurt timp se da wipe.

 Cine este deacord cu mine si doreste sa nu fie implementat acest sistem, pentru ca sistemul actual, inafara de lag, nu are niciun fel de problema.

 In loc sa implementati un anticheat, uite si tu ce faceti

 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PENTRU CINE DORESTE SA VOTEZE IMPOTRIVA ACESTUI UPDATE VOTATI AICI https://www.change.org/p/dark4moon-petitie-pentru-anularea-campionatelor-la-war-uri?recruiter=1180977459&recruited_by_id=05beca00-6e2f-11eb-afac-6fb639f93bb0&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=petition_dashboard !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

   Sustin ideea lui Dark4Moon, am fost lider Verdant Family, perioada in care am ajuns la recordul de 72 de zone prin munca, multa activitate, nervi la war-uri, coordonare si implicare la wars, mereu cu ochii pe evidentele war-urilor, mereu cu gura pe membrii, mereu cu nervi pentru ca 70% din membrii mafiei nu ascultau, veneau greu pe turf, etc. Ar fi fost mult mai ok daca acest update s-ar fi implementat la sfarsitul lunii, totusi sunt mafii care sunt in top 1, inclusiv a mea, membrii fiind complet dezamagiti de aceasta decizie in urma devotarii si a implicarii lor la war-uri, sa nu mai zic ca multi dintre ei n-au puse invoiri la war-uri ca sa vina la ele. Sau se putea face efectiv un poll pe website in care aveau posibilitatea sa voteze toti jucatorii, mi s-ar parea mult mai corect asa fata de toti.

Link to comment
Share on other sites

ma mushroom tata, nu mai baga cox te rog eu mult si lasa-ne sa ne vedem de treaba, imi cer scuze ca in paramedic nu s-au desfasurat waruri dar strici un sistem si judeci o comunitate intreaga pentru utilizarea codurilor, suntem in anul lui 2021, crezi ca ai sa ii opresti prin felul asta? Scopul updateurilor este sa reduci numarul utilizatorilor de cheaturi, nu sa il maresti, prin aceasta metoda vei aduce un numar mai mare de codati care vor intra in mafii, se vor bana jucand cu setari blana si se vor debana cu goldul pe care il primesc de la "update". Nu stiu cum in primul rand update, ci mai mult un fiasco. Va rog eu frumos treziti-va la realitate, sunteti morti pe update-uri, mai mult inrautati situatia actuala, penibila comunitate, ma dezgustati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.