Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Nu functioneaza pokerul cu un anumit modpack


Akharyn

Recommended Posts

Salut,

 

Problema este de la fișierul gta3.img în care se afla abosolut toate texturile, înclusiv cele de la carțile de poker. Înlocuiește-l cu cel default iar cățile îți vor apărea cu siguranță.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Tupi said:

Salut,

 

Problema este de la fișierul gta3.img în care se afla abosolut toate texturile, înclusiv cele de la carțile de poker. Înlocuiește-l cu cel default iar cățile îți vor apărea cu siguranță.

Am schimbat fileul cu cel original dar tot nu  merge ?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Akharyn said:

Am schimbat fileul cu cel original dar tot nu  merge ?

Mă scuzi, am greșit eu, carțile nu se află în gta3.img, se află în Models > txd > LD_CARD.txd & LD_POKE.txd.

Dacă le vei deschide cu txdwordshop vei observa texturile de la toate carțile pentru sistemul de poker. Înlocuiește acele două fișiere cu cele default și vezi dacă după le vezi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tupi said:

Mă scuzi, am greșit eu, carțile nu se află în gta3.img, se află în Models > txd > LD_CARD.txd & LD_POKE.txd.

Dacă le vei deschide cu txdwordshop vei observa texturile de la toate carțile pentru sistemul de poker. Înlocuiește acele două fișiere cu cele default și vezi dacă după le vezi.

Mersi! Acum merge.

 

Link to comment
Share on other sites

  • TheTom locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.