Jump to content

[REZOLVAT]bug sistem scriere ziare


Daniel Negoi
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: athos24
Server: RPG.B-ZONE.RO
Descrierea bugului: Vreau sa scriu ziare si intampin urmatoarele probleme: Ba mi se leaga cuvintele, ba mi se pune de 2 ori acelasi text, ba imi dispare cuvinte din ziar.
Screenshot(s): https://imgur.com/a/kCxWngt 

Imi place sa fac ziare dar daca ma chinui 5 ore sa fac un amarat de ziar....

Edited by Daniel Negoi
Link to comment
Share on other sites

Nu e cel mai reusit sistem, dar odata ce-l intelegi nu vei mai avea probleme. Precum au zis si ceilalti mai sus, incearca sa nu scrii prea mult.

Intr-o casuta d-aia (inainte sa dai add) incap 128 de caractere, incearca sa te incadrezi, uite un site aici: http://www.syms.ro/Numarator-de-Caractere

 

  1. Daca nu apesi tasta space dupa ultimul cuvant pus in casuta (exemplu: News Reporters este o factiune pasnica|) va trebui sa apesi tasta precizata mai devreme <adica space, care lasa spatiu> cand incepi sa scrii alta propozitie in casuta noua ca sa nu se lipeasca cuvintele.
  2. Daca cumva lasi spatiu (exemplu: News Reporters este o factiune pasnica |), nu mai esti nevoit sa apesi space cand incepi alta idee, intr-o alta casuta.

Mi-a luat putin timp ca membru sa-mi dau seama, sper ca ai inteles, am incercat sa explic in asa fel incat sa nu ai dubii.

Poate sa fie si din cauza unor moduri, daca ai, daca nu, incearca cum ai scris mai sus.

 

Edited by Ailime
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Problemele semnalate în acest topic sunt considerate buguri și vor fi rezolvate la următorul update sau au fost deja rezolvate.

Mulțumim pentru că raportezi problemele care au loc ca să oferim un joc mai plăcut tuturor.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.