Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

bug samp


ANDREiKOV

Recommended Posts

am si eu problema asta, s-ar putea sa fie de la moduri, a mai intampinat-o cineva si stie cum se rezolva? adica apas pe t da nu pot sa vad ce scriu, nu se vede chenaru acela si nu se vede nici cand scriu /gps sau alte comenzi in care apar chenare.


Link to comment
Share on other sites

Am avut si eu aceasta problema pe un modpack, insa rezolvam dand relog doar, altceva nu stiu daca ai putea face. Daca imi aduc aminte bine, la mine era din cauza ca apasam pe ceva combinatie de taste sau pe butoanele din regiunea Home. Cel mai probabil problema vine de la samp.dll sau sampgui

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kaban said:

Am avut si eu aceasta problema pe un modpack, insa rezolvam dand relog doar, altceva nu stiu daca ai putea face. Daca imi aduc aminte bine, la mine era din cauza ca apasam pe ceva combinatie de taste sau pe butoanele din regiunea Home. Cel mai probabil problema vine de la samp.dll sau sampgui

o sa incerc si cu samp.dll, am observat ca se rezolva cu relog, dar e enervant sa stai sa dai relog mereu, spre exemplu la poker nu poti apasa tastele fold, etc din cauza acestei probleme.

Link to comment
Share on other sites

  • Tupi locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.