Jump to content

Prezentare Kek.nr69@bomba{Marian}


faraon.parbriz
 Share

Recommended Posts

Nickname: Kek.nr69@bomba
Prenume: Marian
Vârsta: 15
Locaţia: Dambovita Comuna Glodeni.
Ocupaţia: Sa stau 24/7 si sa farmez pe RPG2 la Bunker sa fac 20.000.000$ si sa imi iau masinile mult dorite.
Jocurile preferate: SA:MP, MTA, CS:GO, CS 1.6, Zula, RECOIL, Warframe.
Pasiunile tale:  Sa ma joc pe PC.
O descriere despre tine (minim 10 cuvinte):  Pai ce sa va zic..ma numesc  Marian am varsta de 15 ani si sunt cam un no-lifer...nu prea am prieteni in real doar 1 iar in virtual am cativa.. si am luat decizia daca in Real nu pot sa am prieteni sa ma innchid in mine si sa raman  in viata Virtuala deoarece nu stiu de ce unii copii nu vor sa stea si cu mine de vorba... cum ma duc langa ei.. fuge toti zici ca l-au vazut pe "Jack Spintecatoru" dar oricum..de cat sa rada de mine ma-i bine stau in casa si ma joc cu adevarati prieteni si care ma ajuta si care nu rad de mine..primul prieten este [mr]Cristian. are 20 de ani si cand l-am intrebat "daca ne-am intalni in real, ai fugi  si tu de mine?" si el mi-a spus "Nu, de ce as face-o." Iar de atunci el imi este prieten chiar daca ma cunosc cu el de aproepe 2 saptamanii imi este cam cel ma-i bun prieten de pe server si care nu rade de mine si ma ajuta mereu, cam asta  fost si descrierea despre mine si mna o zi Frumoasa!
De unde ai aflat de comunitatea noastră?:  Pai am aflat de la Lecturatu cand ma uitam prin 2015 da stiu jucam samp de la 10 ani dar eram la inceput si jucam numa pe RSS din 2017 activez pe comunitate.. am vrut un timp sa ma las.. deoarece un Prieten mi-a dat Teapa cu contu pe care aveam infernus...daca va ganditi.. am plans 2 zile non-stop dupa infernus deoarece am stat 5 luni numa sa joc si sa fac job...si  m-am reapucat si am invatat sa am grija in cine am incredere..
Alte precizări:  Va multumesc ca mi-ati citit Postarea.

Edited by RelaXx S4F
adaugat prezentare in titlu
Link to comment
Share on other sites

Bun venit la noi pe comunitate. Pentru un scurt ghid poti intra aici. Sper sa te distrezi la noi.

:topic_closed:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.