Jump to content

Prezentare Madara.


Madara.
 Share

Recommended Posts

Nickname:Madara.
Prenume:Armin
Vârsta:17
Locaţia:Satu Mare
Ocupaţia:Elev
Jocurile preferate:Cs:Go, League of legends, Rust, Minecraft, Samp 
Pasiunile tale:Imi place sa ma joc sa vorbesc cu prietenii si sa fac caterinca.
O descriere despre tine (minim 10 cuvinte):Salut! ma numesc Bogdan Armin, si sunt din Satu-Mare, judetul Satu-Mare. nu de foarte mult timp m am reapucat pe acest server, si am simtit acelasi sentiment placut pe care l am trait acum 4 ani pe aceasta comunitate. Referitor la mine, sunt o persoana activa dornica de lucruri noi ambitioasa si imi place sa fac tot ce mi sta in putina pentru a mi indeplini scopurile. sunt in clasa a X a. dar cu toate acestea nu ma pot dezlipi de aceasta comunitate . imi place sa cunosc oameni si sa dau sfaturi, imi place sa ajut si sa nu las niciodata pe nimeni la greu. sunt o fire calma dar ma enervez destul de usor. Pe langa acest joc prefer si iesirile cu tovarasii mei la un suc cat si plimbarile in aer liber , Am si un animal de companie caruia uneori ii ofer prea multa atentie decat are nevoie si ii iau aparerea in orice situatie. Spre fericirea mea am un frate dar acesta este plecat la facultate in Timisoara, dar avantajul e ca nu imi poate lua nimeni locul de la calculator. in legatura cu scoala ma mentin printre cei mai buni . pe langa samp ma mai joc CSGO, LoL, Rust, Valorant, Farming simulator, Minecraft. 
De unde ai aflat de comunitatea noastră?:De la fratele meu.
Alte precizări:Nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.