Jump to content

Raluka și Ana Baniciu au marcat o nouă victorie la "Te cunosc de undeva!"


Tupi
 Share

Recommended Posts

raluka-ana-baniciu-castigatoare-editia-5

 

Raluka și Ana Baniciu s-au transformat în Connect-R și Alex Velea și au câștigat cea de-a cincea gală a emisiunii "Te cunosc de undeva!". Te invităm să urmărești toate momentele ediției.

 

Gala Travesti a fost una cu noroc pentru Raluka și Ana, cele două obținând cel mai mare punctaj. Artistele au marcat a doua victorie, după ce anterior au câștigat a doua gală a show-ului cu personajele Cardi B şi Jennifer Lopez.

 

"Cred că o să se bucure foarte tare Connect-r pentru treaba asta. Și în afară de asta, nu știu dacă mi-am dat seama până acum, adică mi-am dat seama, dar nu cred că am apreciat așa cum trebuie până acum faptul că eu o am pe Ana lângă mine. Vreau să-ți mulțumesc că ești atât de mișto. Ești tare rău. Mai ești și prietena mea foarte bună, cea mai bună. Îți mulțumesc pentru tot ce facem împreună", a spus Raluka.

 

Celelalte transformări ale serii: Cristina Vasiu a devenit Jason Derulo, iar Emilia Popescu l-a portretizat pe Colea Răutu. Radu Ștefan Bănică a fost Rihanna, iar Mirela Vaida a devenit Ricky Martin. Pepe a fost Angela Similea, Romică și Adriana s-au transformat în Erupyion, iar Liviu și Andrei le-au imitat pe Andre.

 

Clasamentul celei de-a cincea ediții a sezonului 16 "Te cunosc de undeva!"

 

  • Ana & Raluka - 62 de puncte
  • Cristina - 56 de puncte
  • Radu Ștefan - 45 de puncte
  • Mirela - 41 de puncte
  • Adriana & Romică - 32 de puncte
  • Pepe - 28 de puncte
  • Emilia - 28 de puncte
  • Liviu & Andrei - 25 de puncte

 

Transformările/ Personajele următorului episod  - gala muzică de film - conform ruletei:

 

  • Liviu & Andrei - Liceenii
  • Emilia - It Started in Naples
  • Pepe - Veronica
  • Adriana & Romică - Mary Poppins
  • Mirela - Les Miserables
  • Radu Ștefan - Nine
  • Cristina - Moulin Rouge
  • Ana & Raluka - Grease

 

 

Sursa

Link to comment
Share on other sites

  • Tupi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.