Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug tuning Flash


South Afrojack
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: Afrojack
Server: RPG1
Descrierea bugului: Nu mi se salveaza spoiler-ul pe care il vreau, ori de cate ori l-as cumpara, cand dau park revine la celalalt, absolut hidos. Tin sa mentionez ca am incercat toate variantele posibile si am cheltuit foarte multi bani, inclusiv sa il vand si sa pun tuning-ul de pe alt cont, nu a functionat nimic si am irosit o multime de bani.
Screenshot(s): 

 

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Cel mai probabil acele spoilere se schimba intre ele si nu cred ca este un bug. Mai exista cateva masini care tot asa au unele detalii care se modifica, cum ar fi: la stallion (cateodata este decapotabil cateodata nu), la NRG-500 (cand ii se schimba locul de la teava de esapament) sau de la FCR-900 (cand ii apare sau dispare aripa din fata).

O sa testez si eu si o sa-ti dau un raspuns exact.

 

Ganduri bune!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, South Spark0. said:

Salut,

 

Cel mai probabil acele spoilere se schimba intre ele si nu cred ca este un bug. Mai exista cateva masini care tot asa au unele detalii care se modifica, cum ar fi: la stallion (cateodata este decapotabil cateodata nu), la NRG-500 (cand ii se schimba locul de la teava de esapament) sau de la FCR-900 (cand ii apare sau dispare aripa din fata).

O sa testez si eu si o sa-ti dau un raspuns exact.

 

Ganduri bune!

Am mai detinut Flash, nu se schimba ca la masinile mentionate mai sus. Flash vine fara spoiler, trebuie sa il achizitionezi din tunning, fostu proprietar l-a luat pe primul, iar eu nu-l pot schimba.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AFROJACK said:

Am mai detinut Flash, nu se schimba ca la masinile mentionate mai sus. Flash vine fara spoiler, trebuie sa il achizitionezi din tunning, fostu proprietar l-a luat pe primul, iar eu nu-l pot schimba.

Am testat si am vazut ca ai dreptate. Daca spui ca acel spoiler a fost cumparat de fostul propietar incearca sa ii dai remove si sa il pui pe cel care iti place (ca sa dai remove doar la o piesa de tunning trebuie sa o selectezi > remove, iar apoi sa cumperi orice culoare si o sa iti dispara doar acea piesa). Incearca sa faci asta sa vezi daca mai exista acest bug.

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Spark0. said:

Am testat si am vazut ca ai dreptate. Daca spui ca acel spoiler a fost cumparat de fostul propietar incearca sa ii dai remove si sa il pui pe cel care iti place (ca sa dai remove doar la o piesa de tunning trebuie sa o selectezi > remove, iar apoi sa cumperi orice culoare si o sa iti dispara doar acea piesa). Incearca sa faci asta sa vezi daca mai exista acest bug.

Am incercat si asta, prima data asta am facut, nu funcioneaza.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.