Jump to content

[REZOLVAT]Bug duty paintball


Chevy ToV
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: Chevy
Server: 1
Descrierea bugului: Am intrat in Paintball cu Duty, iar serverul mi-a scos dutyu si cand am iesit din paintball, am ramas cu armele de la duty (Nite Stick, Spray, Deagle, M4, etc) Am si filmat cand am intrat/iesit, dar cred ca se vede din acest Screenshot.
Screenshot(s): 
image.thumb.png.21741be1af81df1a280f9f77a295f07f.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/17/2021 at 11:14 PM, Chevy ZEW said:

A si doresc sa adaug si faptul ca poate poti lua ban pentru Weapon hack, daca e cineva recon si vede ca n-ai duty si ai acele arme.

hai ca se i-a ban pe acest motiv daca e 

Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2021 at 1:30 PM, Chevy ZEW said:

se ia, nu comenta aiurea 

Nu se ia, nu cred ca ai merita admin daca ai da ban pentru asa ceva. Cea mai buna rezolvare ar fii sa nu se mai dea voie cu duty in pb, tu ce cautai acolo?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DuKe said:

Nu se ia, nu cred ca ai merita admin daca ai da ban pentru asa ceva. Cea mai buna rezolvare ar fii sa nu se mai dea voie cu duty in pb, tu ce cautai acolo?

as da lol, n ar avea de unde sa le aiba fara duty. fac ce vreau si merg unde vreau cu duty sau fara, din moment ce serverul imi scoate dutyul cand intru in paintball, care e problema? si nu vad sa ai admin sau vreo functie ca sa decizi daca merit admin sau nu ;)

Edited by Chevy ZEW
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Problemele semnalate în acest topic sunt considerate buguri și vor fi rezolvate la următorul update sau au fost deja rezolvate.

Mulțumim pentru că raportezi problemele care au loc ca să oferim un joc mai plăcut tuturor.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.