Jump to content

The First Generation - Demisii


TFG Adebayor
 Share

Recommended Posts

In acest topic veti posta cererile de a demisiona din clan!

 

Model cerere demisie:

 

Nume:

Rank TFG:

Motivul Demisiei:

Edited by TFG Adebayor.BISTARU
Link to comment
Share on other sites

Nume:AchimJR11

Rank TFG:4

Motivul Demisiei:Sunteți un grup foarte unit.. și chiar îmi pare rău că trebuie să fac un pas înapoi.. nu vreau asta dar cred că este cel mai bine nu vreau să tin un loc degaba in Clan Ade îmi pare rău că te-am dezamăgit poate că activitatea însă am un program de lucru foarte rău am alte preocupări acuma nu am timp de joc îmi pare foarte rău de acest clan unde-s doar jucatorii maturi din toate punctele de vedere.. sper ca intr-o bună zi să revin cine știe cand dar o să revin pana atunci vă urez toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2021 at 10:39 PM, AchimJR11 said:

Nume:AchimJR11

Rank TFG:4

Motivul Demisiei:Sunteți un grup foarte unit.. și chiar îmi pare rău că trebuie să fac un pas înapoi.. nu vreau asta dar cred că este cel mai bine nu vreau să tin un loc degaba in Clan Ade îmi pare rău că te-am dezamăgit poate că activitatea însă am un program de lucru foarte rău am alte preocupări acuma nu am timp de joc îmi pare foarte rău de acest clan unde-s doar jucatorii maturi din toate punctele de vedere.. sper ca intr-o bună zi să revin cine știe cand dar o să revin pana atunci vă urez toate cele bune!

Demisie acceptată! Te așteptăm înapoi oricând!

Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2021 at 9:39 PM, AchimJR11 said:

Nume:AchimJR11

Rank TFG:4

Motivul Demisiei:Sunteți un grup foarte unit.. și chiar îmi pare rău că trebuie să fac un pas înapoi.. nu vreau asta dar cred că este cel mai bine nu vreau să tin un loc degaba in Clan Ade îmi pare rău că te-am dezamăgit poate că activitatea însă am un program de lucru foarte rău am alte preocupări acuma nu am timp de joc îmi pare foarte rău de acest clan unde-s doar jucatorii maturi din toate punctele de vedere.. sper ca intr-o bună zi să revin cine știe cand dar o să revin pana atunci vă urez toate cele bune!

Succes in tot ce ti-ai propus bro, cand vrei sa revii esti bine-venit oricand.

Link to comment
Share on other sites

Nume:Dahness.SCANDAL

Rank TFG:4

Motivul Demisiei:Caut un clan nou,experiente noi,sa cunosc jucatori noi etc.Sunteti niste oameni fenomenali si poate ca in viitor o sa ne auzim din nou pe chat ul clanului.

Edited by Dahness
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dahness said:

Nume:Dahness.SCANDAL

Rank TFG:4

Motivul Demisiei:Caut un clan nou,experiente noi,sa cunosc jucatori noi etc.Sunteti niste oameni fenomenali si poate ca in viitor o sa ne auzim din nou pe chat ul clanului.

Demisie respinsă!  (RETRASĂ).

Edited by TFG Maxximusss
Link to comment
Share on other sites

Nume:Plunderer

Rank TFG:5

Motivul Demisiei:Vreau sa merg in alt clan. M-am simtit foarte bine in clanul [TFG] deoarece aici am gasit o armonie si o unitate cum era si in  [VMC]. Succes si poate pe viitor o sa revin.<3 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Clim97 said:

Nume:Plunderer

Rank TFG:5

Motivul Demisiei:Vreau sa merg in alt clan. M-am simtit foarte bine in clanul [TFG] deoarece aici am gasit o armonie si o unitate cum era si in  [VMC]. Succes si poate pe viitor o sa revin.<3 

Demisie acceptata! Te asteptam inapoi oricand, succes!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Daniel.N said:

Nume: Daniel.N

Rank TFG: 5

Motivul Demisiei: As vrea sa incerc si alt clan. Am stat destul de mult timp in acesta. Vreau sa va multumesc pentru toate momentele frumoase. Va pwp si va iubesc.

Demisie acceptată ! Te asteptăm inapoi oricând, succes mai departe!

Link to comment
Share on other sites

Nume:Dahness.SCANDAL

Rank TFG:5

Motivul Demisiei:Vreau sa incerc si alte clanuri de pe server,va multumesc pentru sansa acordata si multa bafta in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Nume: [TFG]SkyLog

Rank TFG: 2 

Motivul Demisiei: Am fost chemat de un prieten in alt clan, chiar imi pare rau ca ies, este cel mai bun clan in care am fost pana acum, m-a simtit bine alaturi de voi, dar a venit timpul sa ne despartim. Voi reveni, promit. Va iubesc mult!

Link to comment
Share on other sites

Nume: Gloin

Rank TFG: 3

Motivul Demisiei: Mi-a placut foarte mult in acest clan, cat am ras cu voi si m-am distrat foarte bine alaturi de toti. Dar as vrea sa va parasesc deoarece as vrea sa stau doar in factiune, fara clan, nu am nimic cu nimeni, asta e decizia mea.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, SkyLog said:

Nume: [TFG]SkyLog

Rank TFG: 2 

Motivul Demisiei: Am fost chemat de un prieten in alt clan, chiar imi pare rau ca ies, este cel mai bun clan in care am fost pana acum, m-a simtit bine alaturi de voi, dar a venit timpul sa ne despartim. Voi reveni, promit. Va iubesc mult!

Demisie acceptata! Succes!

1 hour ago, Gringotts said:

Nume: Gloin

Rank TFG: 3

Motivul Demisiei: Mi-a placut foarte mult in acest clan, cat am ras cu voi si m-am distrat foarte bine alaturi de toti. Dar as vrea sa va parasesc deoarece as vrea sa stau doar in factiune, fara clan, nu am nimic cu nimeni, asta e decizia mea.

Demisie acceptata! Succes!

Link to comment
Share on other sites

Nume: .Narcis.

Rank TFG: 4

Motivul Demisiei: E un clan frumos, mi a plăcut mult încă de când era un clan cunoscut pe rpg4, țin minte ca îmi doream mult sa ajung aici și am ajuns pana la urma, dar vad ca mulți membrii sunt inactivi și asta nu mi place... sper sa ne mai revedem cândva dacă o sa se repare activitatea, pana atunci va pupa fratele vostru!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, .Narcis. said:

Nume: .Narcis.

Rank TFG: 4

Motivul Demisiei: E un clan frumos, mi a plăcut mult încă de când era un clan cunoscut pe rpg4, țin minte ca îmi doream mult sa ajung aici și am ajuns pana la urma, dar vad ca mulți membrii sunt inactivi și asta nu mi place... sper sa ne mai revedem cândva dacă o sa se repare activitatea, pana atunci va pupa fratele vostru!

Demisie acceptata! Succes!

Link to comment
Share on other sites

Nume: Just.Timi78 

Rank TFG : 3

Motivul demisiei : Mi-a plăcut foarte mult acest  clan  și  mi-am făcut si prieteni aici,  dar  după  cum știți mulți e foarte inactiv. Se ia foarte greu rank-up. Cred ca voi  sta fără  clan o perioada de timp, deorece nu mai  vreau  sa  duc  grija xp-ului ce trebuie făcut și nu mai am foarte mult timp la dispoziție pentru samp.

Mulțumesc pentru ca m-ati primit în clan.

Succes la avansarea în level ul clanui și cu planurile pe care le aveți fiecare în parte. Poate voi reveni cu drag pe viitor. 

Link to comment
Share on other sites

Nume: Esko

Rank TFG: 1

Motivul Demisiei: Am fost chemat de un vechi prieten foarte bun intr-un clan , si de tragul prieteniei noastre as dorii sa merg acolo. Va multumesc toate sanse acordate va respect , si in caz de se intampla ceva voi reveni, Stima si Respect! 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Grytos said:

Nume: Esko

Rank TFG: 1

Motivul Demisiei: Am fost chemat de un vechi prieten foarte bun intr-un clan , si de tragul prieteniei noastre as dorii sa merg acolo. Va multumesc toate sanse acordate va respect , si in caz de se intampla ceva voi reveni, Stima si Respect!

Demisie acceptata. Esti bine venit oricand aici!

Edited by TFG Paul.Cosmin
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.