Jump to content

Bug dispare masina la taietor de lemne si miner


Dumitruuuu
 Share

Recommended Posts

Posibil sa fi impins vreun jucator, adica, nu am avut bugul asta niciodata, insa te-ai uitat la vreun jucator care sa aiba pica pe tine si sa iti impinga masina?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, demoSului said:

Posibil sa fi impins vreun jucator, adica, nu am avut bugul asta niciodata, insa te-ai uitat la vreun jucator care sa aiba pica pe tine si sa iti impinga masina?

Intr-adevar, nici eu nu am auzit sau avut bugul acesta vreodata, dar sunt jucatori care doar pentru asta fac jobul respectiv, sa enerveze alti jucatori. Iti sugerez sa stai undeva aproape de masina (totusi sa nu fii vazut) si daca vezi vreo activitate de genul /report, jucatorul o sa fie sanctionat pentru deranj job. Totusi, daca observi ca masina dispare randomly, iti sugerez sa filmezi momentul, un screenshot nu prea ajuta pe nimeni sa rezolve problema :D. Spor la joc!

EDIT: Eventual filmeaza din momentul in care ajungi pana revii la masina ( si partea in care faci jobul, ca daca e se poate da skip la video).

Edited by A K A T S U K I
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.