Jump to content

Prezentare KlugRee


KlugRee
 Share

Recommended Posts

Nickname: KlugRee;
Prenume: Eduard;
Vârsta: 17 ani;
Locaţia: Bucuresti;
Ocupaţia: Studiez la liceu;
Jocurile preferate: SA:MP, CS:GO, DBD;
Pasiunile tale: Jocurile pe calculator si sa ies pe afara cu prietenii
O descriere despre tine (minim 10 cuvinte):Salut! Ma numesc Eduard si am 17 ani. Locuiesc in Bucuresti, un oras frumos in care nu te vei plictisi niciodata, cu foarte multe oportunitati si locuri de vizitat. Sunt un baiat blond, cu ochii caprui, respectuos, ambitios si caruia nu ii plac persoanele mincinoase sau false. Ma integrez destul de usor in aproape orice colectiv si reusesc de cele mai multe ori sa imi fac multi prieteni intr-un timp foarte scurt. Imi place sa pun suflet in tot ce fac mai ales daca il fac cu placere. Sunt punctual si respect persoanele care mă respecta și ele la rândul lor. Cand imi propun un lucru fac orice posibil pentru a ajunge la el cat mai rapid si eficient. Imi place sa practic diferite sporturi, preferatul meu fiind handbalul. Sunt o persoana foarte responsabila si imi asum cand gresesc. Am simtul umorului, dar niciodata nu intrec masura cu gluma. Sunt destul de intelegator, consider ca am rabdare, nu renunt usor si nu ma supar din tocmai orice. Nu imi place sa las lucrurile neterminate sau sa le aman.
De unde ai aflat de comunitatea noastră?: Am aflat despre aceasta minunata comunitate de la Lectura.
Alte precizări: Multumesc pentru vizionare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.