Jump to content

Problema culori


BlackSword DeV
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, TheTom said:

Ai aceeasi problema si in alte jocuri? Eventual in alt user? Poate fi de la placa video.

Nu, doar in SAMP si doar pe anumite modpack-uri.

 

3 minutes ago, Kevin said:

Sigur nu e problema de la monitor?

Nu are nicio problema monitorul.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Eu sunt de parere ca ar putea fi si de la SampFuncs, probabil o versiunea mai veche care cauzeaza acea problema sau din nou, versiunea de samp eu deobicei joc pe R1, celelalte mie unul imi cauzeaza probleme de genu, si mai poti incerca sa verifici daca modurile sunt instalate cum trebuie, majoritatea se instaleaza in modloader, dar verifica mai intai sampfuncs. Iar daca nici dupa aceste schimbari, ramane de vazut problema minora la monitor/placa video sau ceva driver invechit, insa ramane de vazut.

Edited by Kevin
corectare
Link to comment
Share on other sites

Salut,vezi ca s-ar putea sa ai vreun fisier de tip "colormod" in modpack,acest fisier iti modifica culorile si in general aspectul jocului.In general modpack-urile noi vin cu enb si colormod la pachet.

Edited by ToV Bonnie.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ToV Bonnie. said:

Salut,vezi ca s-ar putea sa ai vreun fisier de tip "colormod" in modpack,acest fisier iti modifica culorile si in general aspectul jocului.In general modpack-urile noi vin cu enb si colormod la pachet.

n am modul asta, n am nici enb..

Link to comment
Share on other sites

Ar putea fi din cauza rezolutiei, incearca o rezolutie mai mare in caz ca nu folosesti 1920x1080 sau 1280x720, sau o rezolutie cu 32 de biti. Alta rezolvare ar fi reinstalarea driverelor video sau innoirea lor.

Link to comment
Share on other sites

  • Kevin locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.