Jump to content

Server Maintenance [ROLLBACK 09.05.2021 05:00]


Kelton
 Share

Recommended Posts

Multumim pentru raportul optional insa questul nu a fost cea mai buna idee... 150 obiecte = 4 sau 6 ore jucate, nu toata lumea are timp.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NaCl. said:

Multumim pentru raportul optional insa questul nu a fost cea mai buna idee... 150 obiecte = 4 sau 6 ore jucate, nu toata lumea are timp.

Frate ai 5 zile la dispoziție sa l faci, v a bagat quest si tot va plângeți nici cum nu e bine cu voi, nu va mai jucați mai bine si vedeți va de treaba 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Rar.arzeok said:

Unde harta la quest?
 

 

O găsești pe websiteul RPG la secțiunea My Account -> Quest Map.

2 hours ago, NaCl. said:

Multumim pentru raportul optional insa questul nu a fost cea mai buna idee... 150 obiecte = 4 sau 6 ore jucate, nu toata lumea are timp.

Nu ai timp, nu-l face. Cine are timp, îl face.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NaCl. said:

Multumim pentru raportul optional insa questul nu a fost cea mai buna idee... 150 obiecte = 4 sau 6 ore jucate, nu toata lumea are timp.

cum 4-6 ore ma? in 2h maxim e gata, @dlx e martor

Link to comment
Share on other sites

Un quest corect, imi era dor sa caut obiecte la un quest, bineinteles, si-a pierdut mult din farmec si cautarea de obiecte dar na, noi am crescut.. samp ul nu s-a stricat. Multumim pentru eforturi.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MrBoost said:

Cel mai naspa si greu quest se putea si mai bine unde este anti-cheat?

Voice-Chat cand vom avea?

Ce anti-cheat ma? Nu au cei de la Valve un anti-cheat bun si tu vrei pe un joc din 2004. Si ce e asa greu la quest? Tu cred ca vrei sa faci un quest in 5 minute. Nu te obliga nimeni sa joci aici.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, MrBoost said:

Cel mai naspa si greu quest se putea si mai bine unde este anti-cheat?

Voice-Chat cand vom avea?

There are 2 types of people: 

grateful

dumbasses 

you guess where you belong :) 

Instead of bugging the developers why not play the game and stop nagging and let us do our jobs. 

Link to comment
Share on other sites

Questul a fost adăugat Vineri după masă, așadar ieri erau 5 zile de atunci. Pe website a rămas harta pentru că nu se dezactivează automat.

Link to comment
Share on other sites

5 zile cap-coadă începând de vineri după masă se termină azi după masă șefule, cum ați calculat voi? :)) 

Eu am zis că-l fac azi în ultima zi și mi-ați dat țeapă. 

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.