Jump to content

sTaFf rPg2


RW Pink
 Share

Recommended Posts

59apyl.thumb.jpg.be57c42bc7997116ec832989f65f616c.jpg

 

Aia a fost si cu serverul asta, pacat ca e distrus de persoane puse in functie sa plimbe "gagici" cu flyu sau sa isi ajute prietenii sa dea pereti. (Sunt si cativa admini care chiar sunt corecti si de treaba sa nu se supere toti, dar cei care se supara o sa fie cei care se simt). :*

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RW Poker said:

Sper sa afle Flavia ca nu se mareste tinta cand tragi cu M4 de pe C

 

"cHeAtErS tEaM" =)) 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, EddyRS said:

Yikes ?   Pare rau ca nu va da si voua info :(  

special thanks to flavia pe semnatura, n-am ce zice, supervisorul si kelton turning blind eye (va face fursecuri la waruri sau va zice ca sta alt admin pe voi, ca nu inteleg dc merita multumiri speciale), a stai... :))))))))

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, EddyRS said:

Yikes ?   Pare rau ca nu va da si voua info :(  

Lasa ca vb eu sa imi dea mie si va bat, daca nu aia e merge si cu setari mai mici  =)) +1 sa zicem.

Edited by TLG YuukiKING
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, TLG Valentinos. said:

special thanks to flavia pe semnatura, n-am ce zice, supervisorul si kelton turning blind eye (va face fursecuri la waruri sau va zice ca sta alt admin pe voi, ca nu inteleg dc merita multumiri speciale), a stai... :))))))))

Sarpemiu, nu mai stii de gluma, va atacati mereu.

 

8 hours ago, delew0w ZEW said:

Daca primeste flavia "remove" la admin plangeti o saptamana astia din sp, va taiati pe vene ))) aveti tupeu pe spatele flaviei

Doamne, dupa ce suferi in joc, pe discord, peste tot, ai ajuns sa suferi si aici, bravo, ai dus suferinta la un nivel superior.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, TLG Gab said:

Sarpemiu, nu mai stii de gluma, va atacati mereu.

 

Doamne, dupa ce suferi in joc, pe discord, peste tot, ai ajuns sa suferi si aici, bravo, ai dus suferinta la un nivel superior.

Bro, eu nu inteleg de ce esti asa ipocrit, stiu si eu stii si tu ca asa e.

Link to comment
Share on other sites

Merita remove toti adminii și sa fie promovați mafioții la funcția de admin ??

Edited by oC Eros
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, RW Pink said:

59apyl.thumb.jpg.be57c42bc7997116ec832989f65f616c.jpg

 

Aia a fost si cu serverul asta, pacat ca e distrus de persoane puse in functie sa plimbe "gagici" cu flyu sau sa isi ajute prietenii sa dea pereti. (Sunt si cativa admini care chiar sunt corecti si de treaba sa nu se supere toti, dar cei care se supara o sa fie cei care se simt). :*

+1 nimeni nu o putea zici mai bine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.