Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cum era mai bine?


Karther
 Share

Recommended Posts

Eu si acum daca ar fi sa imi fac cont nou tot pe vechiul principiu as merge =))) tare la trucker si phoenix +1 pentru karther

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, R e l u said:

acum unu stranuta odata si are +2kk in bank, nici n are sens sa te joci pt avere sau functii, acum daca joci, joci doar de plictiseala sau de dragu jocului

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, R e l u said:

acum unu stranuta odata si are +2kk in bank, nici n are sens sa te joci pt avere sau functii, acum daca joci, joci doar de plictiseala sau de dragu jocului

păcat că-s lovite punctele greșite în speranța creșterii activității pe servere, timp în care economia stă în plop, abuzurile extrem de evidente ale „autorităților” nu sunt taxate (dacă eu dau /gov aiurea sunt retrogradat, dacă adminu' dă /kick, /o sau /cnn aiurea nu-i pasă niciunui superior, deși e chat global în toate cazurile) ș.a.m.d.

ce chef să mai ai cu toate nenorocirile astea-n cap

în cea mai mare parte intri să stai cu prietenii și mai faci un raport în facțiune că o fi distractiv într-un fel sau altul, altfel cius

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.