Jump to content

Gagica aia bună rău


Dark Night
 Share

Recommended Posts

10 hours ago, dabro.pdf said:

@Dark Night deci +1 la comentariu, sper că procedez corect (oricum nu modific dacă e greșit)

Legat de întrebarea ta, ghici ciupercă cine a primit o gălăgie de funcții pe la noi în felul ăsta =))

E prea ușor să-ți dai seama pe cine duce capu’ și pe cine duce corpu’

SmartSelect_20210621-093213_Samsung Internet.jpg

data viitoare te poti documenta mai mult 

@SaRtOR @TibiStanciu am luat functii ca-s fata sau ca mi-am aratat corpul, corect? ? 

edit: ma amuza comentariile de genul, imi fac colaj cu ele, la cat mai multe

Edited by Irina
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dabro.pdf said:

@Dark Night deci +1 la comentariu, sper că procedez corect (oricum nu modific dacă e greșit)

Legat de întrebarea ta, ghici ciupercă cine a primit o gălăgie de funcții pe la noi în felul ăsta =))

E prea ușor să-ți dai seama pe cine duce capu’ și pe cine duce corpu’

SmartSelect_20210621-093213_Samsung Internet.jpg

Pun pariu ca pe tine doar corpul te duce și capul nu când încă trăiești in evul mediu și te iei de o fată ca are funcții. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Irina said:

data viitoare te poti documenta mai mult 

@SaRtOR @TibiStanciu am luat functii ca-s fata sau ca mi-am aratat corpul, corect? ? 

edit: ma amuza comentariile de genul, imi fac colaj cu ele, la cat mai multe

Si modul tau de a nega situatia e amuzant. N am nevoie sa aflu „adevarul” de la apropiati de ai tai. Iti dai seama imediat cand o femeie e capabila sa avanseze pe propria munca in totalitate, versus prin combinatii cu X si Y

12 minutes ago, isip said:

Pun pariu ca pe tine doar corpul te duce și capul nu când încă trăiești in evul mediu și te iei de o fată ca are funcții. 

In evul mediu oamenii mai si gandeau (eu, ipotetic), comparativ cu prezentul (tu). Tine i apararea cat doresti, nu ma intereseaza

 

Job done, Relu. M am distrat totusi, vazand cum sare cate un lacheu

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dabro.pdf said:

Si modul tau de a nega situatia e amuzant. N am nevoie sa aflu „adevarul” de la apropiati de ai tai. Iti dai seama imediat cand o femeie e capabila sa avanseze pe propria munca in totalitate, versus prin combinatii cu X si Y

In evul mediu oamenii mai si gandeau (eu, ipotetic), comparativ cu prezentul (tu). Tine i apararea cat doresti, nu ma intereseaza

 

Job done, Relu. M am distrat totusi, vazand cum sare cate un lacheu

Pacat ca tu bei apa cu furculița Tovarășe, habar n-ai ce înseamnă “lacheu”. 
dar totuși o să-ți dau +1 ca ai un caracter de piatra, la fel ca cerebelul. 

Link to comment
Share on other sites

???

Ce atâta zarva pentru un meme eu nu înțeleg. Memul este doar un mem, nimic altceva. Eu nu înțeleg de de unde afirmațiile astea ca fetele își arată realitatea pentru o funcție pe samp?

Wtf boys

 

Dacă o fata se poate descurca în unele și multe din situații mai bine ca un băiat, eu nu înțeleg de ce este acest tam tam aici având în vedere că dacă era așa cum ziceți, 75 la sută din staff erau fete, keep calm boys.

 

Sunteți fire ???

?

Edited by PROKOP
Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2021 at 10:46 PM, LorenaRx said:

poate data viitoare =))

tu esti gagica tuturor csf

14 hours ago, dabro.pdf said:

@Dark Night deci +1 la comentariu, sper că procedez corect (oricum nu modific dacă e greșit)

Legat de întrebarea ta, ghici ciupercă cine a primit o gălăgie de funcții pe la noi în felul ăsta =))

E prea ușor să-ți dai seama pe cine duce capu’ și pe cine duce corpu’

SmartSelect_20210621-093213_Samsung Internet.jpg

 n ai o treaba cu realitatea prietene ;)

 

Cel putin pe SAMP fata a stat 11 luni Helper si 7 luni Admin 1, nu stiu cu ce ganditi 

Edited by SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, TLG Benga said:

@LorenaRxstiam eu...

Nu recunosc nimic 

 

16 hours ago, SaRtOR said:

tu esti gagica tuturor csf

 n ai o treaba cu realitatea prietene ;)

 

Cel putin pe SAMP fata a stat 11 luni Helper si 7 luni Admin 1, nu stiu cu ce ganditi 

Tuturor ce au funcții, te rog frumos!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.