Jump to content

Cont resetat


andreystn
 Share

Recommended Posts

Salutare, am un cont cu nickname-ul FricoSu de ani buni, am mai făcut câteva pauze și acum am zis sa reîncep iar.Problema este ca eu când am întrat pe cont am văzut ca am lvl 3 și înainte aveam destul de mare 20+,puteti verifica.Si o alta problema numai am skills 5 la cariera și la celelalte ex: trucker aveam 3 parca, curier 2, etc. Va rog dacă puteți sa rezolvați problema. Aștept un răspuns, puteți sa ma întrebați și ce am deținut ca încă mai țin minte, prin 2019 în vara am jucat ultima data, când a fost cu server-ele de s-au unit. 

Mulțumesc frumos, o zi buna va doresc! 

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,
Vă rugăm să vă asigurați că acesta nu este contul dvs.: https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/FrIcOsUl
După aceea, vă invit să utilizați această opțiune pentru a vă găsi contul: https://www.rpg2.b-zone.ro/account/recoverAccount

Dacă nimic din acestea nu a funcționat, s-ar putea să întrebați echipa de administrare: https://forum.b-zone.ro/support/

Edited by CouldnoT
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, andreystn said:

Salutare, am un cont cu nickname-ul FricoSu de ani buni, am mai făcut câteva pauze și acum am zis sa reîncep iar.Problema este ca eu când am întrat pe cont am văzut ca am lvl 3 și înainte aveam destul de mare 20+,puteti verifica.Si o alta problema numai am skills 5 la cariera și la celelalte ex: trucker aveam 3 parca, curier 2, etc. Va rog dacă puteți sa rezolvați problema. Aștept un răspuns, puteți sa ma întrebați și ce am deținut ca încă mai țin minte, prin 2019 în vara am jucat ultima data, când a fost cu server-ele de s-au unit. 

Mulțumesc frumos, o zi buna va doresc! 

Pe ce server ai avut contul respectiv? Nu s-a mai plans nimeni din ce stiu eu pana acum de chestii de genul, deci probabil ai gresit serverul sau numele.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, andreystn said:

Salutare, am un cont cu nickname-ul FricoSu de ani buni, am mai făcut câteva pauze și acum am zis sa reîncep iar.Problema este ca eu când am întrat pe cont am văzut ca am lvl 3 și înainte aveam destul de mare 20+,puteti verifica.Si o alta problema numai am skills 5 la cariera și la celelalte ex: trucker aveam 3 parca, curier 2, etc. Va rog dacă puteți sa rezolvați problema. Aștept un răspuns, puteți sa ma întrebați și ce am deținut ca încă mai țin minte, prin 2019 în vara am jucat ultima data, când a fost cu server-ele de s-au unit. 

Mulțumesc frumos, o zi buna va doresc! 

Pentru asemenea probleme se face ticket. Insa de curios, pe ce server ai avut contul respectiv?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Daniel Negoi said:

Pentru asemenea probleme se face ticket. Insa de curios, pe ce server ai avut contul respectiv?

  • Cei care răspund întrebărilor sunt obligaţi să se asigure că nu a mai fost postat un răspuns identic. Încălcarea regulii duce la primirea unui avertisment.
Link to comment
Share on other sites

  • TheTom locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.