Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema Infernus si alte masini de pd


Tovarasul NasuL
 Share

Recommended Posts

Ești sigur că mașina era acolo? Poți să mai faci un video când ai /dl activat? Din ce văd eu a rămas doar acel semn de "police" și girofarele, asta se întâmplă în mod normal pe orice server, fiind un obiect atașat la viteză mare se desprinde de pe mașină, dacă într-adevăr mașina era acolo cu /dl atunci mă gândesc că mașina îți dispare din draw-distance sau problema pe acolo ar trebui să fie.

Link to comment
Share on other sites

  • Tupi locked this topic
  • TheTom unlocked this topic

Salut, am avut aceeasi problema si este din cauza modurilor, din cate cred eu este un modpack instalat prost sau cu moduri care se suprapun si da erori vizuale, incearca sa iti reinstaezi modurile pe un vanilla gta sau sa iei un modpack deja facut, ar trebui sa iti dispara problema la mine a functionat.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, QuinD.SMECHERUL said:

Salut, am avut aceeasi problema si este din cauza modurilor, din cate cred eu este un modpack instalat prost sau cu moduri care se suprapun si da erori vizuale, incearca sa iti reinstaezi modurile pe un vanilla gta sau sa iei un modpack deja facut, ar trebui sa iti dispara problema la mine a functionat.

Nu am moduri instalate

Link to comment
Share on other sites

Probabilitatea ridicată este din cauza modurilor pe care le folosiți. Daca aveți mod pe infernus recomsnd șters. Daca nici asa, reveniti la un samp normal saaau un alt modpack. Mulțumesc!

Link to comment
Share on other sites

On 8/21/2021 at 9:44 PM, Tovarasul NasuL said:

Bun, nimeni nu a venit cu o rezolvare, o sa incerc un samp mai curat, puteti sa inchideti topicul.

 

:topic_closed:

Link to comment
Share on other sites

  • Tupi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.