Jump to content

Aplicații Sublider

eB Radu
 Share

Recommended Posts

Nickname: Luis

Vârsta: 17 ani

Rank: 4

De ce dorești funcția de sublider?: Doresc functia de sublider deoarece, fiind un membru foarte activ, mereu mi-am dorit sa pot ajuta la dezvoltarea factiuni, organizarea activitatilor, cat si ajutarea membrilor cu problemle pe care le intampina pe parcursul mandatului meu cat si in afara acestuia in cadrul factiunii, cat si cu alte probleme care nu au legatura cu jocul.

De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta functie?: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta functie, deoarece, experienta mea in factiuni este una foarta buna, neavand deloc sanctiuni, si stiind regulamentul foarte bine. Pe langa asta, as dori sa adaug mai multe activitati cu premii nu numai in bani si rapoarte, rasplatind astfel membrii agentiei activi si seriosi.

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Nu v-a fi nici o problema in legatura cu asta, fiecare are dreptul de a incerca si a dobandi o functie in agentie.

Alte precizări: Multumesc foarte mult pentru timpul acordat aplicatiei mele, si sper ca o sa te pot ajuta in dezvoltarea & progresarea factiunii prin aducerea unor noi tip-uri de activitati, cu premii pe masura pentru agentii activi si seriosi.

Edited by LuisVasile

Nickname:dadu

Rank:4

Vârsta:16

De ce dorești funcția de sublider?:

Doresc functia de sublider deoarece este un rol important in cadru factiunii si nu numai. Denota respect si autoritate iar in acest fel ma pot face si mai cunoscut pe acest server, in special, ca factiunea Hitmen Agency este o factiune mai exclusivista si mai speciala fata de celelalte, ceea ce o face si mai greu de intrat.

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?:

Nu sunt un membru foarte vechi, am 112 zile, dar ma cred destul de abil incat sa conduc factiunea intr-un mod special si mai placut. Avand si putina experienta in domeniul de sublider, desi am intrat pe aceasta comunitate foarte recent, am dobandit respect si prieteni foarte multi. Pot sa zic la fel si despre level-ul meu dobandit in acest timp foarte scurt. O sa incerc sa fac cate activitati pot si sa fac o atmosfera mai placuta in factiunea noastra. Pot spune ca am fost si destul de activ in cadrul factiunii, participand la activitati si facand aproape in fiecare saptamana misiunea.

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?:

Daca nu am fost reales atunci nu mi-am facut treaba de sublider. Nu este ceva greu de inteles. Si chiar daca as fi facut-o si as fi fost reales, nu as accepta. Doresc cat mai multi membrii sa detina rankul de sublider si sa inteleaga mai mult despre cum se conduce o factiune.

Alte precizări:

Va multumesc pentru atentia acordata si numai cele bune. Un an nou fericit tuturor!

Edited by South dadu
aspectul postului

Nickname: KeNNeN.

Rank: 5

Vârsta: 22 ani

De ce dorești funcția de sublider?: Doresc functia de Sublider pentru a ajuta factiunea la buna sa desfasurare, pentru a ajuta jucatorii noi intrati, fara experienta si pentru a-i indruma sa ajunga unii dintre cei mai buni membrii ai acestei minunate agentii. Tin sa mentionez ca functia de sublider a mai fost detinuta de mine intr-o factiune unde m-am descurcat extrem de bine, am ajutat la buna sa dezvoltare si la crearea unui colectiv minunat plin de oameni cu bun simt si care au cei 7 ani de acasa. Mai doresc functia aceasta deoarece ma consider foarte potrivit si demn pentru a o detine, intrucat activitatea mea zilnica si respectul fata de ceilalti membrii ai agentiei intotdeauna au fost pe primul loc. Ma consider pregatit si dornic de munca pentru a face o treaba excelenta alaturi de ceilalti membrii "STAFF" ai acestei minunate Agentii. 

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?: Ma consider potrivit in obtinerea acestei functii deoarece am acumulat de-a lungul timpului o experienta destul de vasta, respectul fata de ceilalti colegi, m-a catalogat mereu ca fiind unul dintre cei mai buni, iar functia de Admin pe care o detin, consider ca ma ajuta in a demonstra ca sunt un om capabil, asumat si un jucator ce merita din plin tot respectul. 

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Nu am o problema cu asta , eu consider ca fiecare are  dreptul la aceasta functie , dar totusi voi incerca sa devin mai bun, mai activ, sa ma implic in cate mai multe activitati ale factiunii , fie ele si optionale .

Alte precizări: Va multumesc frumos tuturor, sper ca si de aceasta data cine merita cu adevarat functia, sa o si obtina !

Edited by TLG Mr.KeNNeN

Cx9HZ6K.png

Nickname: Zeldris

Rank: 5

Vârsta: 22

De ce dorești funcția de sublider?: In primul rand, as vrea sa vad cum e, deoarece mi-am dorit sa obtin rank 6 inca de acum 3 ani cand am fost prima oara in HItmen Agency. In al doilea rand, nu am avut niciodata o ,,functie administrativa'' pe server si cred ca asta e o sansa sa experimentez asta, chiar daca la un nivel mult mai scazut cum este rolul de sublider.

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?: Pai in primul rand, am o vechime in factiune (per total 265 de zile cred). In al doilea rand, consider ca posed calitatile necesare pentru o ,,functie administrativa'', precum respectabilitatea, maturitatea si cel mai important din punctul meu de vedere...conformitatea in a respecta toate regulile impuse fara a face favoruri.

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Nimic, nu ma frustez pentru asa ceva.

Alte precizări: -

Nickname: Florin.G

Rank: 5

Vârsta: 22.

De ce dorești funcția de sublider?: Doresc functia de sublider deoarece vreau sa vad cum e sa faci parte din nou din conducerea unei factiuni, mai ales din factiunea Hitmen Agency care este una frumoasa si speciala pe acest server. Doresc de asemenea sa ma implic in dezvoltarea si buna desfasurare a acestei factiuni, ajutand persoanele noi intrate cat si cele actuale cu tot ce se poate pentru a nu primi sanctiuni si a dobandi o cariera cat mai lunga si de succes in aceasta agentie. Am mai facut parte din conducerea unei factiuni atat din postura de lider cat si de sublider , putand spune ca m-am descurcat destul de bine la dezvoltarea factiunii si formand totodata un colectiv frumos, unit si cu persoane care au cei 7 ani de acasa.

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?: Ma consider potrivit pentru aceasta functie deoarece sunt o persoana serioasa, activa, calma si responsabila, preferand mereu sa stau in banca mea si sa ajut cu ce pot pe toata lumea care a avut si va avea nevoie de ajutor sau un sfat. Un alt lucru ar fi acela ca am ceva vechime si experienta, atat pe comunitate cat si in factiuni. 

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Nu voi face nimic, nu am o problema cu asta. Fiecare e bun in felul lui si consider ca toti meritam o sansa la aceasta functie pentru a demonstra ce poate si ajuta in felul sau. Drept urmare ii voi ura succes noului sublider si ma voi bucura pentru reusita sa.

Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat, o zi/seara cat mai placuta! ?

Posted (edited)

Cei care vor intra la vot sunt urmatorii:

1.
KeNNeN. +3 pct

2. Luis +2 pct

3. DanuT69 +1 pct

4. Marius_Glodeanu 

image.thumb.png.c7730964a021262149d598fa69233bde.png

Punctele s-au calculat in functie de activitatea din Noiembrie - Decembrie!

Marius_Glodeanu - dupa cum se poate observa in tabelul de mai sus, ai obtinut 931,5 doar datorita faptului ca ai multe zile in factiune, zile pe care nu le-ai facut in totalitate doar tu. Drept urmare cosider ca cel mai corect fata de colegii tai a fost sa-ti anulez punctele de handicap. 
DanuT69 - a fost supus automat la vot, scorul a fost calculat doar pentru a decide cate puncte de handicap o sa primeasca. 

Edited by eB Radu

Aplicațiile au fost deschise! Aveți timp să aplicați pană pe data de 27.02 ora 20:00.
Va recomand sa recititi regulamentul de mai sus deoarece a fost modificat putin!

Locul 2 si 3 o sa primeasca aceasta functie (doar daca accepta).

Mult succes!

Edited by eB Radu

• eB Radu unlocked this topic

Nickname: [F4L]Marius_Glodeanu

Vârsta: 19 ani

De ce dorești funcția de sublider?: Doresc functia de sublider deoarece am acumulat un timp si o experienta necesara pentru aceasta functie si ma cred pregatit pentru functia de sublider . Am seriozitatea si capacitatea necesara de a detine aceasta functie . Doresc aceasta functie pentru ca ma simt foarte pregatit pentru a deveni sublider .

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?: Pentru ca in primul rand sunt cel mai vechi membru al acestei factiuni , stiu regulamentul de la A la Z , Am un potential foarte mare si cred ca nu vei ramane dezamagit daca voi fi cel ales . Sunt potrivit deoarece am deja un grad de maturitate si responsabilitate , calitati pe care le consider foarte importante pentru functia de sublider .

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Nu am o problema cu asta , eu consider ca fiecare are  dreptul la aceasta functie , dar totusi voi incerca sa devin mai bun , mai activ , sa ma implic in cate mai multe activitati ale factiunii , fie ele si optionale .

Alte precizări: In primul rand mult respect pentru tot ceea ce faci pentru aceasta factiune , cred ca esti un lider de care avea nevoie factiunea , sper sa nu pierzi functia doarece va fi un minus pentru aceasta factiune, iti multumesc pentru ca ti-ai facut timp pentru a-mi citi aplicatia, daca imi vei acorda o sansa nu te voi dezamagi . 

Nickname: [TLG]SpectruM.SamadauL

Rank:5

Vârsta:17

De ce dorești funcția de sublider?:Deoarece vreau sa ajut membrii factiunii Hitmen Agency cu creativitatea mea prin desfasurarea unor activitati de a dreptul interesante ce necesita implicare dar va duce si la o distractie ,,ca pe vremuri,, . De asemenea doresc functia  de sublider deoarece vreau sa ajut membrii incepatori sa isi dobandeasca calitati in ,,munca pe teren,, si sa efectueze contracte de minim 200m, astfel spus vreau sa reduc sansa la fw automat.

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?: Deoarece am o vechime considerabila, 764 de zile adunate, am prins multi sublideri in aceasta factiune si am dobandit mentalitatea perfecta in asa fel sa fiu subliderul perfect.De asemenea cunosc aceasta factiune foarte bine si as putea sa ajut membrii cu informatii in a efectua contracte, despre pozitii din anumite puncte sau multe atele din intermediul contractelor. Alte lucruri ce ma recomanda pentru aceasta functie sunt activitatea mea, si la contracte si la ore, seriozitatea de care dispun, comportamentul meu, fiind unul prietenos.In concluzie  ma consider capabil pentru aceasta functie si daca voi castiga aceat concurs voi promite activitati interesante in colaborare cu alte factiuni si nu numai!

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Asta inseamna democratie, fiecare alege ce sa faca in asa fel sa nu raneasca pe nimeni. In acest context voi preda functia cu mare bucurie succesorului meu, fara a exista discutii sau certuri.

Alte precizări:Multumesc pentru timpul acordat aplicatiei!

Edited by TLG Spectrum

De ce dorești funcția de sublider?: Doresc functia de sublider deoarece, fiind un membru foarte activ, mereu mi-am dorit sa pot ajuta la dezvoltarea factiuni, organizarea activitatilor, cat si ajutarea membrilor cu problemle pe care le intampina pe parcursul mandatului meu cat si in afara acestuia in cadrul factiunii, cat si cu alte probleme care nu au legatura cu jocul.

De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta functie?: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta functie, deoarece, experienta mea in factiuni este una foarta buna, neavand deloc sanctiuni, si stiind regulamentul foarte bine. Pe langa asta, as dori sa adaug mai multe activitati cu premii nu numai in bani si rapoarte, rasplatind astfel membrii agentiei activi si seriosi.

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Nu v-a fi nici o problema in legatura cu asta, fiecare are dreptul de a incerca si a dobandi o functie in agentie.

Alte precizări: Multumesc foarte mult pentru timpul acordat aplicatiei mele, si sper ca o sa te pot ajuta in dezvoltarea & progresarea factiunii prin aducerea unor noi tip-uri de activitati, cu premii pe masura pentru agentii activi si seriosi.

* Nickname: *Nebun din fire (CBN)* NemeSyS

* Vârsta22 de ani.

* Rank: Special Agent in Charge (5).

* De ce dorești funcția de sublider?Îmi doresc mult funcția aceasta deoarece cred că sunt suficient de pregătit, ador această facțiune și sunt profund atașat de această facțiune și tot ce ține de ea, ador și respect membrii agenției și această funcție pentru a contribui la buna dezvoltare a agenției. Pot ajuta liderul cu tot ceea ce are nevoie, fiind un jucător vechi și am avut o grămadă de functii, de nenumărate ori, asta mă face să prind încredere și să fac această aplicație.

* De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta functie?Am toate atuurile pentru a putea mă descurca în acestă funcție, pe scurt fără alte *laude* pe care mi le fac singur, experienta își spune cuvântul. Cel mai important e că nu mă luad cu realizările mele pe cale individuală, ci cu faptul că am reusit să cunosc oameni ajunși în funcții mari, am discutat cu ei, am făcut schimb de experiențe, mi am făcut prieteni și până la urmă asta mai contează azi. Funcțiile vin și pleacă, important e să fii om, doar așa vei simții cu adeărat valoare acestui joc.

* Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?Nu conider că funcția de sublider mă limitează la ceva, pot în continuare să ajut conducerea facțiunii și membrii. Îmi place aici și vreau să mi aduc contribuția indiferent de orice.

Alte precizăriVă multumesc tuturor, în calitate de membru, coleg al acestei facțiuni, țin să vă spun că vă respect pe toți de la rank 1 până la rank 7, baftă multă. 

Edited by N E M E S Y S

Nickname: .CristianN

Rank:

Vârsta: 21 

De ce dorești funcția de sublider?: In primul rand, consider ca am dobandit experienta necesara in factiune si sunt eligibil sa promovez in urmatorul rank. In al doilea rand, sunt de parere ca functia de tester pe care am dobandit-o si o detin in prezent imi poate oferi un plus pentru ca am sustinut teste si stiu cum merg lucrurile in factiune, pot sa fac orice mi se cere. 

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?: Pentru ca sunt sigur ca voi face o treaba buna daca sunt ales, sunt suficient de activ si consider ca potentialul meu pentru aceasta functie este potrivit.

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Daca o sa am sansa sa detin aceasta functie, iar urmatoarea luna nu o sa mai fiu reales, o sa predau cu mandrie functia detinuta urmatorului sublider pentru ca fiecare trebuie sa aiba sansa sa arate de ce este in stare.

De ce dorești funcția de sublider?: Doresc functia de Sublider pentru a ajuta factiunea la buna sa desfasurare, pentru a ajuta jucatorii noi intrati, fara experienta si pentru a-i indruma sa ajunga unii dintre cei mai buni membrii ai acestei minunate agentii. Tin sa mentionez ca functia de sublider a mai fost detinuta de mine intr-o factiune unde m-am descurcat extrem de bine, am ajutat la buna sa dezvoltare si la crearea unui colectiv minunat plin de oameni cu bun simt si care au cei 7 ani de acasa. Mai doresc functia aceasta deoarece ma consider foarte potrivit si demn pentru a o detine, intrucat activitatea mea zilnica si respectul fata de ceilalti membrii ai agentiei intotdeauna au fost pe primul loc. Ma consider pregatit si dornic de munca pentru a face o treaba excelenta alaturi de ceilalti membrii "STAFF" ai acestei minunate Agentii. De asemenea doresc sa organizez in acest mandat mai multe evenimente cu premii in gold. Daca imi veti oferii aceasta sansa, nu veti regreta!

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?: Ma consider potrivit in obtinerea acestei functii deoarece am acumulat de-a lungul timpului o experienta destul de vasta, respectul fata de ceilalti colegi, m-a catalogat mereu ca fiind unul dintre cei mai buni, iar functia de Admin pe care o detin, consider ca ma ajuta in a demonstra ca sunt un om capabil, asumat si un jucator ce merita din plin tot respectul. 

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Nu am o problema cu asta , eu consider ca fiecare are  dreptul la aceasta functie , dar totusi voi incerca sa devin mai bun, mai activ, sa ma implic in cate mai multe activitati ale factiunii , fie ele si optionale .

Alte precizări: Va multumesc frumos tuturor, sper ca si de aceasta data cine merita cu adevarat functia, sa o si obtina !

Edited by TLG Mr.KeNNeN

Nickname: [TLG]Thames.NEVERGIVEUP

Vârsta: 16 ani.

De ce dorești funcția de sublider?: Doresc functia de sublider din nou, deoarece am acumulat un timp si o experienta necesara pentru aceasta functie. Am fost sublider la aceasta factiune si stiu cu ce se mananca si cum sta treaba ca rank 6, am niste idei pentru a face factiunea mai activa si mai dorita de jucatori, sa nu stam cu aplicatile deschise mult timp si sa isi doreasca lumea aici.

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?: Am fost rank 6 mult timp, am o experienta in factiune asta, aproximativ 800-900 de zile, ma inteleg foarte bine cu conducerea.

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Nu am o problema cu asta , fiecare isi merita sa incerce aceasta sansa si sa vada cum este ca rank 6.

Alte precizări: Nu am, succes tuturor.

Nickname: Rogo

Rank: Special Agent in Charge (5)

Vârsta: 19 Ani

De ce dorești funcția de sublider?: Doresc functia de sublider, pentru a ajuta factiunea cu tot ce pot, sa ajut membrii factiunii cu tot ce pot si sa fiu la dispozitia fiecaruia cand are probleme sau nevoie de informatii. Am decis sa mai incerc odata, cu acelasi vibe pozitiv si cu acelasi devotament cu care am fost si in cealalta factiune. Nu ma pot lauda cu experienta acumulata, deoarece nu-mi sta in fire, prefer sa o arat prin fapte nu prin vorbe.

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?: Cred ca sunt potrivit pentru aceasta functie, deoarece am mai fost sublider intr-o factiune si m-am descurcat foarte bine, am fost un exemplu pozitiv si toti membrii au fost multumiti de mine, atat de comportamentul meu, cat si de ajutorul pe care l-am oferit in perioada respectiva.

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Asta nu este un motiv de suparare, atat timp cat mi-am facut treaba corect si lumea a fost multumita de mine, consider ca si alta persoana o poate face si isi poate arata vointa si devotamentul pentru binele factiunii.

Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat, succes tuturor candidatilor!

Nickname: Enghin

Rank: Special Agent in Charge (5)

Varsta: 22

De ce doresti sa functia de sublider?: Doresc functia de sublider, deoarece vreau sa ajut factiunea cu tot ce pot, imi place sa fiu in staff ul oricarui colectiv in care ma aflu, drept dovada rank urile mele anterioare de sublider si functia de admin, imi place sa ajut cu ce pot si chiar consider ca voi fi un om pe care te poti baza si care te va ajuta cu tot ce ai avea nevoie.

De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta functie?: Am experienta mare pe server, stiu cu ce se mananca un sublider, stiu cum e sa fi la conducere, am avut si lider, stiu care e treaba si ma inteleg bine cu majoritatea membriilor, vreau sa ajut cu ce pot.

Ce vei face daca de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Nu am nici o problema cu asta, fiecare membru are dreptul la aceasta functie, consider ca toti membrii din factiunea asta merita sublider, pentru ca sunt niste membrii super ok si este un colectiv foarte dragut aici, totusi daca voi fi ales, voi incerca in fiecare luna sa vin cu ceva nou, cu ceva mai bun, astlfel incat sa fiu reales.

Alte precizari: Nu am, doar iti multumesc pentru timpul acordat si urez succes tuturor membrilor care vor aceasta functie.

Cei care vor intra la vot sunt urmatorii:

1. 
SpectruM.SamadauL. +3 pct

2. KeNNeN.+2 pct

3. Enghin +1 pct

4. Luis

5 .CristianN

image.thumb.png.ca3b52fd718e7eccdc77937c0fa517f5.png

Punctele s-au calculat in functie de activitatea din Ianuarie - Februarie!

Marius_Glodeanu - a fost descalificat pentru ca a impartit contul cu fratele lui.
SpectruM.SamadauL. - datorita numarului foarte mare de contracte efectuate in ultimele 2 luni, o sa fie promovat ca si tester indiferent de rezultatul votului.

Posted (edited)

Aplicațiile au fost deschise! Aveți timp să aplicați pană pe data de 28.04 ora 20:00.
Va recomand sa recititi regulamentul de mai sus deoarece a fost modificat putin!

Locul 2 o sa primeasca  functia de tester (doar daca accepta).

Mult succes!

Edited by eB Radu

• eB Radu unlocked this topic

Nickname: Marius_Glodeanu

Vârsta: 19 ani

De ce dorești funcția de sublider?: Doresc functia de sublider deoarece am acumulat un timp si o experienta necesara pentru aceasta functie si ma cred pregatit pentru functia de sublider . Am seriozitatea si capacitatea necesara de a detine aceasta functie . Doresc aceasta functie pentru ca ma simt foarte pregatit pentru a deveni sublider .

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?: Pentru ca in primul rand sunt cel mai vechi membru al acestei factiuni , stiu regulamentul de la A la Z , Am un potential foarte mare si cred ca nu vei ramane dezamagit daca voi fi cel ales . Sunt potrivit deoarece am deja un grad de maturitate si responsabilitate , calitati pe care le consider foarte importante pentru functia de sublider .

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Nu am o problema cu asta , eu consider ca fiecare are  dreptul la aceasta functie , dar totusi voi incerca sa devin mai bun , mai activ , sa ma implic in cate mai multe activitati ale factiunii , fie ele si optionale .

Alte precizări: In primul rand mult respect pentru tot ceea ce faci pentru aceasta factiune , cred ca esti un lider de care avea nevoie factiunea , sper sa nu pierzi functia doarece va fi un minus pentru aceasta factiune, iti multumesc pentru ca ti-ai facut timp pentru a-mi citi aplicatia, daca imi vei acorda o sansa nu te voi dezamagi !

De ce dorești funcția de sublider?: Doresc functia de Sublider pentru a ajuta factiunea la buna sa desfasurare, pentru a ajuta jucatorii nou intrati, fara experienta si pentru a-i indruma sa ajunga unii dintre cei mai buni membrii ai acestei minunate agentii. Tin sa mentionez faptul ca functia de sublider a mai fost detinuta de mine intr-o factiune unde m-am descurcat extrem de bine, am ajutat la buna sa dezvoltare si la crearea unui colectiv minunat plin de oameni cu bun simt si care au cei 7 ani de acasa. Mai doresc functia aceasta deoarece ma consider foarte potrivit si demn pentru a o detine, intrucat activitatea mea zilnica si respectul fata de ceilalti membrii ai agentiei intotdeauna au fost pe primul loc. Ma consider pregatit si dornic de munca pentru a face o treaba excelenta alaturi de ceilalti membrii "STAFF" ai acestei Agentii. 

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?: Ma consider potrivit in obtinerea acestei functii deoarece am acumulat de-a lungul timpului o experienta destul de vasta, respectul fata de ceilalti colegi, m-a catalogat mereu ca fiind unul dintre cei mai buni, iar functia de Admin pe care o detin, consider ca ma ajuta in a demonstra ca sunt un om capabil, asumat si un jucator ce merita din plin tot respectul celorlalti jucatori.

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Nu am o problema cu asta , eu consider ca fiecare are  dreptul la aceasta functie , dar totusi voi incerca sa devin mai bun, mai activ, sa ma implic in cat mai multe activitati ale factiunii , fie ele si optionale .

Alte precizări: Va multumesc frumos tuturor, sper ca de aceasta data sa obtina functia un membru care chiar merita si isi doreste, sa nu renunte prematur la ea si sa faca o treaba excelenta!

De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta functie?: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta functie, deoarece, experienta mea in factiuni este una foarta buna, neavand deloc sanctiuni, si stiind regulamentul foarte bine. Pe langa asta, as dori sa adaug mai multe activitati cu premii nu numai in bani si rapoarte, rasplatind astfel membrii agentiei activi si seriosi.

Alte precizări: Multumesc foarte mult pentru timpul acordat aplicatiei mele, si sper ca o sa te pot ajuta in dezvoltarea & progresarea factiunii prin aducerea unor noi tip-uri de activitati, cu premii pe masura pentru agentii activi si seriosi.

Nickname: oKurtz

Vârsta: 21 ani

De ce dorești funcția de sublider?: Am aplicat pentru această funcție deoarece mă consider pregătit și destul de responsabil pentru pentru a face față noilor provocări care se vor ivi de-a lungul mandatului de sublider. În trecut, am fost sublider in facțiunea Taxi LS și consider că m-am descurcat de minune, mai ales prin implicarea maximă în această funcție cum doresc să se întâmple și acum. Știu ce trebuie făcut de fiecare dată şi ştiu cum să împac pe toată lumea în cazul unui conflict, nu îmi place să diferenţiez o persoană de alta, pentru mine toţi oamenii sunt la fel şi ar trebui sa fie trataţi aşa de toată lumea, nu numai de mine, sunt curajos, îmi place să încerc imposibilul, să mă risc pentru a ajuta pe cineva, sunt corect, nu îmi place minciuna, sunt adept al adevărului.

De ce crezi că ești potrivit pentru această funcție?: Ma consider potrivit în obținerea acestei funcții deoarece am dat dovadă de maturitate și seriozitate în orice problemă pe care am avut-o eu sau un coleg de-ai mei și am încercat cât mai mult posibil să nu dau cu piciorul peste necazurile altora. Cum am spus și mai sus, am fost sublider și consider că știu cum este să ai o responsabilitate într-o facțiune.

Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?: Nu am o problemă cu asta, consider că toți suntem oameni și merită fiecare șansa lui indiferent de când va fi aceasta. O să incerc să mă implic mai mult in orice activitate organizată de Hitmen Agency.

Alte precizări: Vă mulțumesc pentru timpul acordat și sper ca cel mai bun să câștige, indiferent de câte ori încearcă.

* Nickname: Necenzuratul NemeSyS

* Vârsta22 de ani.

* Rank: Special Agent in Charge (5).

* De ce dorești funcția de sublider?Îmi doresc mult funcția aceasta deoarece cred că sunt suficient de pregătit, ador această facțiune și sunt profund atașat de această facțiune și tot ce ține de ea, ador și respect membrii agenției și această funcție pentru a contribui la buna dezvoltare a agenției. Pot ajuta liderul cu tot ceea ce are nevoie, fiind un jucător vechi și am avut o grămadă de functii, de nenumărate ori, asta mă face să prind încredere și să fac această aplicație.

* De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta functie?Am toate atuurile pentru a putea mă descurca în acestă funcție, pe scurt fără alte *laude* pe care mi le fac singur, experienta își spune cuvântul. Cel mai important e că nu mă luad cu realizările mele pe cale individuală, ci cu faptul că am reusit să cunosc oameni ajunși în funcții mari, am discutat cu ei, am făcut schimb de experiențe, mi am făcut prieteni și până la urmă asta mai contează azi. Funcțiile vin și pleacă, important e să fii om, doar așa vei simții cu adeărat valoare acestui joc.

* Ce vei face dacă de exemplu vei lua acum sublider iar luna viitoare nu vei fi reales?Nu conider că funcția de sublider mă limitează la ceva, pot în continuare să ajut conducerea facțiunii și membrii. Îmi place aici și vreau să mi aduc contribuția indiferent de orice.

Alte precizăriVă multumesc tuturor, în calitate de membru, coleg al acestei facțiuni, țin să vă spun că vă respect pe toți de la rank 1 până la rank 7, baftă multă. 

Edited by N E M E S Y S

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.