Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Sistemul Topgangster


AMAYON
 Share

Recommended Posts

Mereu m-am intrebat cum functioneaza sistemul de Topgangster de pe server. Nu imi dau seama cum se contorizeaza punctele pentru "Turf time", gen ce reprezinta punctele de sub 'Turf Time' si cate puncte iti da la 'Total Points'. Nu stiu cate puncte primesti daca faci un kill, cate puncte primesti daca participi la un war sau cat iti scad sau cresc punctele atunci cand faci un death. Cine cunoaste sistemul sa ma lamuresca si pe mine cum sta treaba cu el.

 

 

Screenshot_1_Easy-Resize.com (2).jpg

Edited by South FlorianLysandru
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Agregatul total de kill-uri, timpul pe turf, moartea sunt adunate pentru a determina gangsterul de top. Diferite gang au nevoie de o perioada minima de timp diferita in diferite orase.
Tot ce vrei sa stii despre war este disponibil aici.

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Kills: numarul total de kill-ul efectuate de gangster in timpul war-urilor

Deaths: numarul de decese ale gangster-ului in timpul war-urilor

Turf Time: numărul total de secunde petrecute de gangster pe turf în timpul war-urilor.

Wars: numărul total de war-uri la care a participat gangster-ul.

Total Points: numărul total de puncte acumulate de către gangster în timpul war-urilor.

 

Edited by Tupi
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tupi said:

Salut,

 

Kills: numarul total de kill-ul efectuate de gangster in timpul war-urilor

Deaths: numarul de decese ale gangster-ului in timpul war-urilor

Turf Time: numărul total de secunde petrecute de gangster pe turf în timpul war-urilor.

Wars: numărul total de war-uri la care a participat gangster-ul.

Total Points: numărul total de puncte acumulate de către gangster în timpul war-urilor.

 

Din ce mi-ai scris aici imi dau seama ca nu m-am exprimat cum trebuie. Sunt strict interesat de cum se calculeaza punctele de la fiecare categorie ca sa ajunga la 'Total Points'. Raspunsul lui papaghera e destul de promitator dar nu stiu daca e precis.

Edited by South FlorianLysandru
Link to comment
Share on other sites

  • Kevin locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.