Jump to content

problema samp


Depresie
 Share

Recommended Posts

Salut!


Are un prieten o problema la sa:mp si nu stiu ce sa ii fac ca sa ii mearga. Atunci cand da play la sa:mp il baga pe single player. 

Tin sa mentionez ca am incercat cam orice, restart windows, reinstall gta, reinstall samp, cam tot. Nu pot sa imi explic de ce nu merge. 

 

Va rog sa ma ajutati daca stiti raspunsul la aceasta problema. Multumesc!

Edited by samoaramamadacamint
Link to comment
Share on other sites

Salutare!

 

Hmm. Verifică daca ai ultima versiune de SAMP, daca GTA San Andreas cat si SAMP au fost instalate corect și sper sa meargă totul bine.

 

Sper că te-am ajutat! Spor!

Edited by AIM StarKiller
Link to comment
Share on other sites

@samoaramamadacamint

Salut. Verifica daca ai versiunea hoodlum a jocului si crackul aferent. Daca nu merge nici asa exista un patch care poate fi instalat, dar inainte de a instala patchul tre' sa stergi sampul, instalezi patchul respectiv si dupa aceea sampul iarasi. Verifica daca-ti lipseste vreo versiune de directx(crede-ma ca am patit si am instalat tot ce tine de directx si a mers).  Poate sa insemne si faptul ca ai alta copie a gta sa instalata pe pc-ul tau si ar trebui sa intri in registrii sa schimbi locatia sau sa vezi daca e cea corecta. O alta solutie ar fi sa creezi alt user si sa instalezi acolo jocul. Nu ne-ai spus ce windows folosesti si daca ai vreo setare ciudata sau ce setari faci cand instalezi windowsul sau daca faci vreo setare, drivere, etc. Mi s-a intamplat inclusiv sa intre in conflict cu niste programe, deci verifica si pe acolo. Sunt mai mult ca sigur ca incerci sa instalezi vreo versiune a gta sa care nu e compatibila.  Joaca-te putin si cu setarile de compatibilitate, incearca cu windows98/xp de exemplu. Daca esti dispus si ai timp si cumva nu stii sa faci ce am scris aici te pot ajuta cand am timp. Let me know.

Link to comment
Share on other sites

Eu cand am patit problema asta, a trebuit sa schimb users la windows gen, profilele si dupa mi-a mers. Ceva probleme de la crack nu stiu daca erau, ca mi-a mers dupa ce am schimbat ala.

 

Incercarea cu propritatile de schimbare in windows 98 sau windows 96/xp, etc, n-au avut efect..

Edited by FROG ZEW
Link to comment
Share on other sites

  • TheTom locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.