Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Prezentare - ArsyK


mitro samp
 Share

Recommended Posts

Nickname: ArsyK
Prenume: Stefanut
Vârsta: Am varsta de 16 ani.
Locaţia: Bals, Olt
Ocupaţia: Elev
Jocurile preferate: SA:MP, CS:GO, Metin 2.
Pasiunile tale: Fotbalul si iesitul pe afara.
O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): 

Ma numesc Stefanut, am varsta de 16 ani si locuiesc in orasul Bals, jud. Olt. Sunt in clasa a X-a la Liceul Teoretic "Petre Pandrea" pe profilul de Stiinte Sociale. Despre mine pot spune ca sunt o persoana ambitioasa, uneori sunt genul de persoana care imi schimb starea foarte repede, de la calm la nervos si invers, dar nu cred ca e neaparat un defect. Am inaltimea de 1.76, greutatea de 79kg, ochi caprui si par brunet. Nu imi plac persoanele fitoase, care fac mofturi pe banii parintilor, si nici cei stresanti. Genurile mele preferate de muzica sunt trap si manele, ascult in mare parte din timp Florin Salam, Tzanca Uraganu, Zetovan, 2Scratch si multi altii. Ca pasiuni am fotbalul, uitandu-ma mai mereu la meciuri de fotbal si la noutati din transferuri, am si vrut sa practic acest sport dar datorita unor probleme de sanatate pe care le-am avut cand am fost mai mic nu am putut. Doresc sa las lumea sa ma caracterizeze, deoarece nu doresc sa fiu considerat arogant.


De unde ai aflat de comunitatea noastră?: De pe YouTube.
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Bun venit la noi pe comunitate!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.