Jump to content

Interviu #89 - Ailime - Ex RPG Admin 1 & NR Leader


BIS aka OldNab
 Share

Recommended Posts

Femeile n-au ce cauta in politie.

 

Referitor la activitatea ta pe server pot sa-ti spun un singur lucru, frustrarea ta este vizibila prin actiunile tale. Ai transformat NR-ul intr-un regim totalitar comunist, iar 80% din factiune te detesta. Reguli inutile, empatie 0 fata de membri... Eu iti sugerez sa nu te flatezi, toate aceste ''laude'' sunt datorita faptului ca esti FATA pe un joc de antisociali incapabili sa poarte o discutie cu o fata IRL. 

 

Referitor la politie, iti sugerez sa-ti vezi de treaba. Cu atitudinea ta n-ai sanse acolo, te vor devora... asta in cazul in care treci admiterea care este foarte grea.

Iti sugerez sa incerci o functie la stat, functionar public la ceva ghiseu, te caracterizeaza excelent acreala in aroganta. 

 

Nota 4, stai jos. 

Edited by Kimbal
Link to comment
Share on other sites

Am făcut parte din facțiune cât timp a fost lider, chiar de 2 ori, și afirm faptul că din toate facțiunile în care am fost, fie pe rpg1 sau rpg2, la @Ailime a fost cel mai interesant. Stilul ei mi s-a potrivit perfect, puteai observa lejer că-și dădea interesul să aibe totul actualizat, cât mai bine structurat și interesant.

 

Legat de interviu, mult succes cu Academia de Poliție  

 

Mulțumesc pentru tot, a fost genial.

Link to comment
Share on other sites

On 9/14/2021 at 10:45 AM, Kimbal said:

Femeile n-au ce cauta in politie.

Ba da, au. Exista multe femei in MAI care isi fac treaba mai bine decat multi barbati. ;) Spun asta fiind student la Academia de Politie :* . O faci pe ea comunista, dar tu esti cel care interzice femeilor angajarea in MAI :( 

 

On 9/14/2021 at 10:45 AM, Kimbal said:

Referitor la politie, iti sugerez sa-ti vezi de treaba. Cu atitudinea ta n-ai sanse acolo, te vor devora... asta in cazul in care treci admiterea care este foarte grea.

Iti sugerez sa incerci o functie la stat, functionar public la ceva ghiseu, te caracterizeaza excelent acreala in aroganta. 

Cu asa atitudine are sanse mari sa intre si sa se descurce de minune. Ai fost student acolo de vorbesti? NU. De unde stii cum se va descurca ea? C'mon, vedeti-va de treaba. Nu uitati sa dati un /buylevel, ca asta e unica mandrie a voastra. 

 

Spre deosebire de majoritatea care o criticati, ea are scopuri in viata, pe care si le va atinge, frustratilor. ;) 

 

Mult succes la admitere @Ailime. E bine ca ai "fani", inseamna ca faci ceea ce trebuie. :) 

Edited by NanuV
Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2022 at 11:02 AM, NanuV said:

Ba da, au. Exista multe femei in MAI care isi fac treaba mai bine decat multi barbati. ;) Spun asta fiind student la Academia de Politie :* . O faci pe ea comunista, dar tu esti cel care interzice femeilor angajarea in MAI :( 

 

Cu asa atitudine are sanse mari sa intre si sa se descurce de minune. Ai fost student acolo de vorbesti? NU. De unde stii cum se va descurca ea? C'mon, vedeti-va de treaba. Nu uitati sa dati un /buylevel, ca asta e unica mandrie a voastra. 

 

Spre deosebire de majoritatea care o criticati, ea are scopuri in viata, pe care si le va atinge, frustratilor. ;) 

 

Mult succes la admitere @Ailime. E bine ca ai "fani", inseamna ca faci ceea ce trebuie. :) 

N-ai cum sa fii criticat cand nu faci nimic :)) 

 

Imi pare rau sa mai vad persoane care nu si-au putut vedea de viata lor. Cu siguranta mi-e dor de zilele de odinioara, dar stiu ca am facut cea mai buna alegere: sa plec din acea toxicitate. Si oai frumoasa e viata de dupa ecran, o recomand.

Link to comment
Share on other sites

Foarte interesant interviu! Felicitari pentru munca depusa si pt acest interviu. Astept pe viitor sa vad un interviu cu legenda care a fost Discord Manager pe discordu comunitatii si care mai este numit HANKSERO !!!

Link to comment
Share on other sites

Frumos interviu! Am ras de ma doare burta.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.