Jump to content

Problema samp crash


TLG UZZi
 Share

Recommended Posts

Am si eu o problema, ma scoate din samp cand ma joc pur si simplu nu da nici o eroare, nici crash  nimic, doar ma socate din joc, am cleo 4 si sampfuncs 5.3 ( am incercat si alte versiuni si tot asa se intampla,  samp 0.3.7

Link to comment
Share on other sites

Dacă aveți aceeași problemă cu jocul normal, atunci este problema computerului dvs., altfel cred că sampfuncs și versiunea client samp nu funcționează împreună.

 

 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Rusher said:

Dacă aveți aceeași problemă cu jocul normal, atunci este problema computerului dvs., altfel cred că sampfuncs și versiunea client samp nu funcționează împreună.

 

 

Am incercat mai multe versiuni si tot asa se intampla....

Link to comment
Share on other sites

 

6 hours ago, .UZZi said:

Am incercat mai multe versiuni si tot asa se intampla....

Dacă problema este aceeași pe fiecare modpack și fără ea, verificați driverele și actualizările Windows ale computerului, nu există altă opțiune.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, .UZZi said:

Am rezolvat am reinstalat alt gta de pe net, se pare ca cel original nu e bun ( logica samp ) ms de ajutor oricum

Sanandreas original este mai bine să joci fără moduri și nu se va prăbuși atât de mult, Mulțumesc

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, .UZZi said:

Am rezolvat am reinstalat alt gta de pe net, se pare ca cel original nu e bun ( logica samp ) ms de ajutor oricum

Problemă rezolvată, topic închis.

 

@Z A I N. data viitoare te rog sa nu mai postezi 2 comentarii unul dupa altul, il poți edita pe primul. Kiss

Edited by Kevin
Link to comment
Share on other sites

  • Kevin locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.