Jump to content

Reward for veteran factions members


SaRtOR
 Share

Recommended Posts

ro.png

Salutare!

 

Ne dorim să răsplătim jucătorii care au fost serioși de-a lungul timpului și au petrecut cel puțin 4 ani într-o facțiune, cu sau fără pauze, cu un mic cadou ce constă într-un vehicul special al facțiunii voastre cu mențiunea că acesta nu va putea fi vândut altor jucători. Vehiculele sunt unice, nu există altundeva pe server decât la HQ-urile facțiunilor de care aparțin. 


Notă: vechimea în facțiuni de același tip nu se adună. Exemplu: dacă jucătorul x a petrecut 2 ani în LS Taxi și 2 ani în SF Taxi nu va fi eligibil acestui premiu.

 

Pentru a intra în posesia unui vehicul vă rugăm să deschideți un ticket în secțiunea Support (DOAR dacă îndepliniți criteriul menționat anterior): https://forum.b-zone.ro/support/

 

Dacă aveți sugestii pentru facțiunile la care nu le-am găsit un vehicul, le așteptăm în comentarii. Totodată, ne-am bucura să ne dați un feedback în comentarii. :)

 

Vehiculele sunt următoarele:

 

Paramedics - Ambulance / FireTruck
News Reporters - News Van / SAN News Maverick

Taxi - Cabbie / Taxi

Tow Truck Company - Tow Truck / Utility Van

School Instructors - Skimmer / Coastguard

Police Department - Police Car (LSPD / SFPD / LVPD) / Enforcer

FBI - FBI Rancher / Enforcer / FBI Truck

National Guard - Barracks
Hitmen Agency - Boxville / Skimmer / Securicar

 

 

en.png

 

Greetings!

 

We have thought about rewarding the players who have been serious, committed and spent at least 4 years in a faction, with or without breaks, with a small gift consisting of a special vehicle from your faction with the mention that it does not may be sold to other players. The vehicles are unique, they don't exist anywhere else on the server except at the HQs of the factions they belong to.


Note: Experience in factions of the same type does not add up. For example: if player x has spent 2 years in LS Taxi and 2 years in SF Taxi  they will not be eligible for this prize.

 

To take possession of a vehicle, please open a ticket in the Support section (ONLY if you meet the above criteria): https://forum.b-zone.ro/support/

 

If you have any suggestions for the factions where we did not find a vehicle, we are waiting for them in the comments. At the same time, we would be happy to give you feedback in the comments. :)

Edited by TLG George
Link to comment
Share on other sites

  • SaRtOR locked and unlocked this topic

Pentru Hitman ati putea adauga un obiect sau 2 de tip sniper ( ID object: 358 sau 2036 ) pe vehiculul lor specific (buffalo / sultan), iar la School Instructors tot asa adaugarea unui obiect din SA:MP specific factiunii pe un vehicul al factiunii... acordarea unui skin specific nu ar fi prea fair, parerea mea.

Edited by South Silviu.
Link to comment
Share on other sites

Ideea e ok insa perioada de timp e mult prea mare iar legat de faptul ca nu se aduna zilele de la factiunile de acelasi tip e ilogica, doar tot Taxi sau S.I sau PD sunt si in ls / lv / sf.

Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2021 at 6:11 AM, South Edward NissaN said:

Ideea e ok insa perioada de timp e mult prea mare iar legat de faptul ca nu se aduna zilele de la factiunile de acelasi tip e ilogica, doar tot Taxi sau S.I sau PD sunt si in ls / lv / sf.

Exact la asta ma refeream si eu este prea mare perioada de timp, am incercat saimi adun zilele din TTC si mi-au iesit 3 ani si ceva. 
Ar fi fost frumos macar 3 ani.

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2021 at 9:43 PM, Squiz TTC said:

Exact la asta ma refeream si eu este prea mare perioada de timp, am incercat saimi adun zilele din TTC si mi-au iesit 3 ani si ceva. 
Ar fi fost frumos macar 3 ani.

3 ani aproximativ am si eu in LV Taxi si mai avem vreo 5 luni prin SF taxi.

 

Am fost lider LS Si aproape 2 ani, si cei care au tinut lideru peste 500 de zile ar trebuii sa primeasca ceva.

Link to comment
Share on other sites

@SaRtOR, o initiativa demna de apreciat. Va indemn si pe voi sa fiti fideli unei singure factiuni, sa va dati interesul, sa incercati sa o puneti in evidenta cum va pricepeti mai bine. Munca voastra nu va ramane nerasplatita. Multumesc @SaRtOR pentru premiu ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.