Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema cu GTA San Andreas


EazyYT
 Share

Recommended Posts

Salut baieti. Nu stiu care va pricepeti mai bine sau mai putin dar am o problema care aparent a aparut peste noapte.

 

Bun, problema e ca orice as face nu pot intra in samp. Gen in joc la propriu, sa ma conectez pe server mai exact :))

 

Primesc nspe mii de crash-uri sau da sa intre si se inchide procesu instant. Am incercat o groaza de chestii pe care le faceam eu prin 2012 2013 sa repar samp-ul (da, pe pc-urile alea albe cu monitor tip tub) dar incontinuare nu reusesc. Va rog daca ma puteti ajuta intr-un mod anume, eventual cu teamviewer sau prin partajare pe discord ar fii super fain. Timpul meu este limitat asa ca daca puteti lasati un reply si va caut eu cand am timp. Eventual cu un id de discord. 

 

 

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, TheTom said:

Salut! Ti-am lasat PM cu un gta si un samp care merg garantat daca nu ai ultimul windows de pe filelist :))

 

Acuma ma pun pe treaba. Sincer chiar nu știu ce Windows e instalat, chestia pe care ma joc (nu îl pot numii laptop) l-am dat împrumut vreo 2 luni la cineva și și-a făcut de cap. A reinstalat tot si etc. Revin cu un edit dacă merge. 

 

 

 

EDIT: Se pare ca totul functioneaza in parametrii normali, momentan, daca ai si ceva moduri de iarna sau ceva care sa nu arate asa default ar fii minunat.

 

 

 

 

Iti multumesc din tot sufletul pentru ajutorul acordat, am deja vreo 3 ore la activ de cand imi bat capul cu el. 

 

@TheTom

Edited by EazyYT
Link to comment
Share on other sites

  • TheTom locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.