Jump to content

[REZOLVAT]Bug - jail


RW MeLLo
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: MeLLo
Server: rpg2.b-zone.ro
Descrierea bugului: Poti urca sus pe turnurile alea din JAIL cu putin efort de sarit continuu pe marginea gardului, buguindu-te in podeaua de sus. De acolo probabil pot sarii in afara inchisorii si de acolo nu stiu. Am incercat la misto si mi-a iesit bugul, am zis ca o sa va fie cat de cat de folos.
Screenshot(s): https://imgur.com/a/BMo0MER

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

 

Acela nu este un bug de la server ci unul de la joc. Am stat mult timp in NG si nu am intalnit niciodata o persoana sa se urce pe acel turn si nici cazuri raportate de cineva nu am vazut vreodata. Daca chiar ar face cineva acest bug, gardienii au accest la comanda [/goup] in acea zona si ajung cu mare usurinta la ei daca ar fi sa se urce.

 

Toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Problemele semnalate în acest topic sunt considerate buguri și vor fi rezolvate la următorul update sau au fost deja rezolvate.

Mulțumim pentru că raportezi problemele care au loc ca să oferim un joc mai plăcut tuturor.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.