Jump to content

Problema cu SAMP Addon si SAMPFUNCS


nugandescdeloc
 Share

Recommended Posts

Salut, am incercat sa instalez SAMP Addon pe un GTA clear doar cu cleo si sampfuncs, dar imi da o eroare ceva cu "SAMPFUNCS R1", ma ajuta cineva? Sau macar daca aveti un link pentru GTA Clear cu samp addon deja instalat pe el.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, S y L v y said:

Salut, am incercat sa instalez SAMP Addon pe un GTA clear doar cu cleo si sampfuncs, dar imi da o eroare ceva cu "SAMPFUNCS R1", ma ajuta cineva? Sau macar daca aveti un link pentru GTA Clear cu samp addon deja instalat pe el.

Salut,

 

Ce versiune de sampfuncs ai în acel dosar?

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Esti sigur ca eroarea e legata de SAMPFUNCS? Eu ma gandesc ca mai de graba este despre SAMP R1 deoarece SAMP Add-On a fost facut pentru acea versiune, in special cele mai vechi care sunt cele mai usor de gasit. Găsesti SAMP R1 pe https://forum.b-zone.ro/mods > Others > SAMP R1. Dezinstalezi vechea versiune de SAMP din respectivul client folosind uninstaller-ul oferit de SAMP, iar apoi instalezi versiunea de SAMP R1 descarcata de pe forum in acel client si vezi daca mai primesti aceasta eroare.

Link to comment
Share on other sites

  • Tupi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.