Jump to content

[REZOLVAT]Reclamatie Tavi si Capitanu


hItMaNn
 Share

Recommended Posts

Numele tau:Marius

Numele adminului:Tavi si Capitanu

Data si ora:28.01.2022\29.01.2022 in jurul orei 23:30\00:30

Motivul reclamatiei: Baieti isi dau intruna moduri intre ei pentru a face ammo packs si cand au vazut ca intra alti playeri ne dau infect si ne obligau sai atacam altfel ne da ban sau freeze si mi se pare pare normal sa dai retry cand unu din ei e zombi dar nu ataca si daca tu ataci te bloceaza. deci baietii au god amandoi se jucau foarte frumos pana am intrat noi.desi in regulament scrie clar ca au voie sasi dea mod doar o data la 12 ore, dar isi dau mod intruna cum era low hp ca isi da alt mod si tot asa pana se termina runda. Cand au vazut ca mai intra baieti nu isi mai dau moduri. Eu chiar am citit regulamentul si am vazut ca nu au voie sasi dea mai mult de 1 mod la 12 ore,ei isi luau cel putin 10 pe runda. Si nu vreau unban pe server leam spus sami dea ban nu ma intereseaza eu nu joc cs 1.6 joc cs go de fel am intrat numai sa vad ce se mai intampla pe cs 1.6 ,dar cand am vazut ce fac baietii mi sa parut foarte ciudat si nu erau fondatori sa faca asa ceva. Nui normal ,nui corect si incalca regulamentu serverului. Multumesc 

Dovada(screenshot sau video):nu am sa pun dovada deoarece am facut demo il voi da fondatorului daca este nevoie.

Link to comment
Share on other sites

  • Zetovan changed the title to [REZOLVAT]Reclamatie Tavi si Capitanu
  • Zetovan locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.