Jump to content

Miss and Mister B-Zone - Ediția 12


Done
 Share

Recommended Posts

E2KfdcE_d.webp?maxwidth=760&fidelity=gra

 

Salutare, B-Zone!

 

Am revenit cu a douăsprezecea ediție de Miss'n Mister. Aveți la dispoziție două săptămâni să vă postați pozele.

Vă las mai jos niște detalii care v-ar putea interesa referitor la ediția curentă.

 

Premii aferente:

Mister B-Zone va primi 1000 gold și gradul de EkeTa4x.png.

Miss B-Zone va primi 1000 gold și gradul de efyszDA.png.

Gradele respective vor fi valabile timp de 3 luni, până la următoarea ediție. 

Pe lângă aceste grade veți primi niște badge-uri specifice pentru Miss and Mister.

 

dVAw7P2.png fHwuvEL.png

 

Locul 2 primește 500 gold.

Locul 3 primește 250 gold.

 

Cum mă pot înscrie în concurs?

Tot ce va trebui să faceți este să postați o imagine cu voi în care să aveți textul B-ZONE (fără chestii obscene).

Nu aveți voie cu poze editate!

 

Cetințe minime:

Aveți nevoie de minim nivel 5 pe oricare dintre serverele RPG.

 

Pozele se pot posta până pe data de 15.02.2021 după următorul model:

Nume Real:

Numele din joc (link website):

Vârstă:

O scurtă descriere a ta:

Link-ul cu poza:

 

Cum trebuie să arate poza voastră?

Poza postată trebuie să conțină textul B-ZONE înaintea realizării acesteia (fără edit). Cei care postează în bătaie de joc vor primi WARN pe forum/interdicție și vor fi eliminați din concurs.

Vă las un exemplu de poză cu modelul nostru @ Kelton .

uMeNL6d.jpg

 

Când se va organiza următoarea ediție?

Miss și Mister nu vor fi permanente ci aproximativ o data la 3 luni. Va fi postată o nouă ediție, deci automat cei care au fost ediția trecută Miss şi Mister vor fi trecuți pe lista de Hall of Fame. Din păcate pentru ei tot atunci vor pierde și gradele pe forum.

 

 

Informații folositoare:

NE REZERVĂM DREPTUL DE A ŞTERGE POSTĂRILE CARE NU SUNT ÎN CONFORMITATE CU REGULAMENTUL.

Sper să nu văd PM-uri de genul: "de ce mi-ai șters postarea?". Din moment ce a fost ștearsă înseamnă că nu a fost bună.

Dacă veți pune poze vechi și le editați în anumite programe și adăugați textul B-Zone sau postați poze vulgare/batjocoritoare, postarea o să fie ștearsă și voi o să fiți sancționați în funcție de gravitate.

Filtrele de pe snapchat (căței sau alte minuni) sunt interzise.

Pentru a putea vota trebuie să aveți minim 50 de posturi pe forum.

 

 

OFF-TOPICUL SE VA SANCȚIONA CU WARN PE FORUM ŞI INTERDICȚIE. 

 

Pentru a vă vota preferatul tot ce trebuie să faceți este să dați LIKE postării acestuia. (Inimioară, celelalte voturi nu se iau în considerare)

 

Jucătorii ce dețin rank-ul de YouTuber nu pot să promoveze alți participanți ai acestui eveniment. In caz contrar voi vorbi cu @ Bobo & @ Kelton ca aceștia să fie sancționaţi de la Warn pe Forum până la pierderea gradului de YouTuber. (YouTuberii au o oarecare influenţă şi nu vrem ca acest lucru să influenţeze concursul, de exemplu Bobo să zica pe YouTube să îl votaţi pe X, nu ar fi corect faţă de restul participanţilor)

Dacă mai aveţi şi alte întrebari legate de concurs contactaţi-mă în privat.

 

ESTE STRICT INTERZISĂ ACHIZIŢIONAREA/CEREREA DE VOTURI!!!

© Premii oferite @ Kelton &@ Bobo  

© Logo @oRoxii

 

Edited by Done
Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Emilian

Numele din joc (link website): http://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Nathen

Vârstă: 27 de ani

O scurtă descriere a ta: Ce pot spune despre mine..foarte multe sau nimic. Sunt o persoană normală, cu bun simț, sociabilă s.a.m.d. Cei care mă cunosc, ştiu ce fel de persoană sunt. Iar cei care încă nu m-au cunoscut, este mai bine. :)

Link-ul cu poza: 
1643717899257.thumb.jpg.9cd773a739581e822c56e0b3cf893e10.jpg

Edited by Nathen
Link to comment
Share on other sites

Real name: Arjun Sharma

Game name (link website): https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Arjun4237

Age: 19

A brief description of you: Myself Arjun Sharma my Age is 19 now I was born on 8th of November 2002. Im very clever, and supportive person. I spent a lot of time on sports cause Id like to have a good worked-up body. I`m very funny and respectful friend that u can count on whenever u need help. Actually I really prefer to have fun with my real life friends on playing video games all day long like almost half of players are doing.

Picture link: nSqItT4.jpg

Edited by Arjun Sharma
Link to comment
Share on other sites

 

Nume real: Cosmin

Nume din joc(link website):https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Taaz.CAPiTANUL

Varsta: 19

O scurta descriere a ta: Ma numesc Cosmin, am 19 ani, sunt student in Cluj la FSEGA in anul 1, sunt un baiat respectuos si cu bun simt.

Link-ul cu poza: https://imgur.com/a/YS1P75e

4801943C-81A8-46FA-8DFC-011F2909F885.jpeg

Edited by Taaz.rtv NECENZURAT
Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Adrian

Numele din joc (link website): https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/[Mr]Adrianew

Vârstă: 21 ani.

O scurtă descriere a ta: Pentru inceput doresc sa va salut. Eu ma numesc Adrian Bodea si am varsta de 21 ani. Locuiesc intr-o comuna din apropierea orasului Timisoara, judetul Timis, numita Ortisoara. Ma descriu ca fiind o persoana deschisa, stiu sa colaborez foarte bine, imi fac prieteni rapid pentru ca sunt o fire amuzanta si in acelasi timp consider ca si ei se simt bine in preajma mea. Ca hobby? Imi place foarte mult Airsoftu' avand si 2 arme de tip M416 si un Sniper. (am sa postez cu Sniper, poate asa ma vor primii in Hitman😂)

Link-ul cu poza: VxwO7Ey.jpg

 

Edited by ADRiANEW.
Link to comment
Share on other sites

A venit și momentul mult așteptat. Câștigătorii concursului de Miss ediția 12 sunt următorii:

 

fHwuvEL.png

Miss:

#1 @ Clauddia

#2 @ TLG Dixii

#3 @ Ale Ciresica

 

dVAw7P2.png

Mister:

#1 @ CBN D a n i BXD

#2 @ AIM Marki

#3 @ TLG Welp

 

Mulțumesc tuturor pentru participare și vă aștept la următoarea ediție!

Premiile le veți primi de la Nașul @ Kelton

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.