Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema - Wrong server password


ToVarasu Pateu
 Share

Recommended Posts

Salutare, am instalat Gta San Andreas + versiunea de samp 0.3.7 (cea veche compatibila cu toate modurile) de pe pagina Wiki B-zone, iar cand dau connect pe server apare "Wrong server Password". Am incercat sa-l reinstalez, sa umblu la - > Properties, insa nimic, are cineva vreo idee ce as putea face? Tin minte ca am mai avut problema asta si am gasit o rezolvare la cineva, insa nu mai tin minte care era aceasta. Astept un raspuns, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Aceiasi problema o am si eu daca vreau sa folosesc clientul de GTA de pe site ul wiki, am discutat deja cu Kelton si mi-a spus ca el nu are problema asta si nu are rost o inlocuire.

Ce trebuie sa faci este sa descarci alt client de GTA din alta sursa sigura. Din pacate nu avem voie sa iti lasam aici link-uri care nu au legatura cu comunitatea, dar probabil daca dai un search simplu pe gogle gasesti un site destul de celebru de unde poti descarca clientul curat de GTA care sa functioneze corespunzator.

Link to comment
Share on other sites

  • Tupi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.