Jump to content

Ce metodă de securitate preferi pentru gadgeturile tale?


BIS aka OldNab
 Share

Ce metodă de securitate preferi pentru gadgeturile tale?  

26 members have voted

  1. 1. Ce metodă de securitate preferi pentru gadgeturile tale? (sondaj)

    • Amprentă
      15
    • Face ID
      8
    • Model
      1
    • Parolă
      1
    • PIN
      1
    • Voice ID
      0


Recommended Posts

Prefer modul Amprenta, deoarece este cel mai sigur mod de aparare si cel mai rapid de deblocat.

Link to comment
Share on other sites

Face ID, deoarece cand esti beat si adormit nu iti poate deschide nimeni ochii si sa-ti fure face id-ul fara sa fii treaz.. La amprenta mi s-a intamplat sa-mi foloseasca iubitele amprenta cand dormeam si asa afla iubita de restu iubitelor.. Naspa situatie...

Link to comment
Share on other sites

Prefer Face ID-ul si Amprenta cele mai bune metode din punctul meu de vedere.

Link to comment
Share on other sites

Prefer amprenta, economisesc destul timp când sunt într-o situație urgentă amprenta decât pinul. Plus că amprenta este cea mai sigură metodă de securitate. 

Link to comment
Share on other sites

Pe telefonul meu folosesc Face ID, este cea mai sigura metoda de a sercuriza un telefon din punctul meu de vedere. Apple a facut Face ID-ul foarte bine optimizat si nu poate nimeni sa deblocheze telefonul cu o poza sau un video cu mine.

Edited by Donda.
Link to comment
Share on other sites

Eu personal consider ca Face ID-ul este mult mai folositor si usor de folosit, mai ales in ziua de azi majoritatea au telefon cu Face ID, deci nu mai este ca inainte sa fie mai greu de gasit aceasat "dotare", chiar este foarte comod doar sa te uiti la telefon si sa-l poti folosi.

Link to comment
Share on other sites

Amprenta. Alături de un cod PIN puternic, bineînțeles. Prefer amprenta deoarece la Samsung este pe display, în centrul jumătății de jos a ecranului și este utilă, poate fi folosită și la efectuarea de plăți și la autentificarea pe diverse aplicații. Am si Face ID activat pentru orice caz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.