Jump to content

[ARHIVAT][BUG] - Bonus la raport


KOPPEN
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: Kuznets

Server: 1

Descrierea bugului: Am inactivitate in LVSI pentru saptamana 21-27. Astazi am dat o licenta ca m-a rugat frumos un jucator cand eu pe [/raport] nu am nimic deoarece am inactivitate in factiune. Dupa ce am dat aceasta licenta care e si prima pentru saptamana asta, mi-a dat bonusul de 25k ca si cum as fi facut 2 rapoarte, ceea ce nu ar fi trebuit sa primesc. PS: Nu ma supar daca imi luati banii, nu i-am facut pe merit oricum.

Screenshot(s): https://imgur.com/a/UdLfhQX

 

Pe langa asta, ati putea va rog frumos sa imi explicati, daca eu in saptamana/saptamanile cand am o inactivitate activa intr-o factiune, ma joc si fac raport ca in orice alta zi normala, mi se anuleaza cumva inactivitatea sau odata ce e setat raportul optional, asa ramane?

 

Multumesc!

Edited by KOPPEN
Link to comment
Share on other sites

Nu ar fi trebuit să-ți ofere acel bonus, într-adevăr.

Raportul de activitate odată setat pe inactivitate/opțional/înjumătățit nu mai poate fi setat înapoi normal/nu anulează inactivitatea.

Link to comment
Share on other sites

On 3/24/2022 at 9:21 AM, Kelton said:

Nu ar fi trebuit să-ți ofere acel bonus, într-adevăr.

Raportul de activitate odată setat pe inactivitate/opțional/înjumătățit nu mai poate fi setat înapoi normal/nu anulează inactivitatea.

Salutare,

 

Revin cu o noua dovada in legatura acestui bug. De data aceasta nu aveam inactivitate, ci mi-am setat raportul optional avand o gratuitate primita de la maraton. Cand am inceput un test de factiune (echivalenta a 5 puncte de raport) tot mi-a dat bonusul. Presupun ca daca faceam o singura comanda in taxi, cum am dat si o singura licenta din dovezile de la prima postare, tot imi dadea bonusul.

https://imgur.com/a/tlFhtR3

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Problemele semnalate în acest topic nu sunt buguri care să țină de server/script; nu sunt lucruri pe care să le considerăm buguri; nu am putut reproduce/găsi cauza acestui bug ca să-l putem repara.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.