Jump to content

Problema screenshot(F8) unable to save


AIM Horia
 Share

Recommended Posts

Salut b-zone! Recent am o problema pe samp cand vreau sa fac un screenshot nu functioneaza. Spune jocu ca "unable to save screenshot" si am incercat sa dau restart la joc (reinstall), sa schimb modpack ul si tot nu functioneaza ma puteti ajuta?

Link to comment
Share on other sites

Salut @ Mr.Vasi , problema ta este probabil si din cauza rezolutiei pe care o folosesti, am patit de multe ori cand aveam o rezolutie de x16 in loc de x32 si ai o mica sansa daca ti-o schimbi sa iti mearga iar. O alta metoda ar fi sa stergi din Documents -> Gta user files(tot folderul) dar iti vei pierde toate ss-urile, dar este o metoda buna de a rezolva problema. Poti de asemenea sa incerci sa iti faci un update la direct X am incercat si mi-a rezolvat cateva buguri si vezi sa nu fie cumva de la modpack am patit de cateva ori asa. Poti reveni cu un mesaj dupa cele incercate sa ne spui daca ti s-a rezolvat problema. Este o problema de la joc, insa la unii se rezolva cu un simplu restart la joc, so doar incearca. Spor!

Link to comment
Share on other sites

  • Kevin locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.