Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

daca iese asta primarita dau flood


kristo
 Share

Recommended Posts

6 hours ago, Garf1eLD said:

Acum imi pare rau ca am stricat voturi pe soa, de stiam ca esti asa activa la taxe, iti dadeam tie @ VISA  :D

Ce glumeţ te-ai făcut domnule, am discutat frumos cu tine şi când ţi-am spus că a sărit gagică-ta aia cu gura aiurea, te-ai dus repede pe web şi i-ai dat ăluia voturile, lasă-ne vărule cu d'astea că nu ţin şi ştiu bine ce-ţi poate pielea, m-am lămurit cu tine.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Syko.UNSTOPPABLE said:

Ce glumeţ te-ai făcut domnule, am discutat frumos cu tine şi când ţi-am spus că a sărit gagică-ta aia cu gura aiurea, te-ai dus repede pe web şi i-ai dat ăluia voturile, lasă-ne vărule cu d'astea că nu ţin şi ştiu bine ce-ţi poate pielea, m-am lămurit cu tine.

 

 

Ce suferinte iti dai disperatule ? Pana la urma votam cum voiam eu, suferi pe un joc pentru o fata care n ar da 2 bani pe tine. Faci drame de copil de 10 ani, eu i-am zis ce aveam de zis la Visa, unde te-ai regasit tu in ce am scris eu ? Caauta atentie in alta parte. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.