Jump to content

Cerere - Delgado - Semnatura


Delgado
 Share

Recommended Posts

  • Display Name: Delgado

 

  • Doresc (Avatar/Avatar Discord/Semnătură/Userbar/Logo/Cover Profil): Semnatura

 

  • Imagine (obligatoriu pentru semnătură): Click

 

  • Tema (Natură, fete, peisaje, apus, răsărit, mașini, vintage, b&w, abstract, texturi, animale, etc.): -

 

  • Text(opțional): Ambulance Rank 0+, Romero Rank 1+, Raindance Rank 3+, Ranger Rank 4+ 

 

  • Dimensiuni (opțional): Cat sa se potriveasca aici: Click 1 , Click 2

 

  • Alte precizări (opțional): Trebuia sa am o poza in spatiul acela liber cu masinile de factiune ale Paramedics, dar a disparut. Fie s-a stricat linkul, fie habar n-am ce a patit. Am nevoie de o poza similara cu cea lasata mai sus ca exemplu, in care sa fie cele 4 vehicule urmate de numele si rankul acestora sub ele. Pentru ambulanta si Raindance probabil se gaseste usor transparenta pe orice wiki, dar pentru Ranger si Romero, cred ca trebuie spawnate pe serverul de teste sau un orice alt server cu culorile 3 si 1 pentru a captura acelasi unghi si pe aceleasi culori. Puteti veni cu orice reinterpretare a pozei lasata ca exemplu sau doar sa o recreati, las libertate la acest capitol.  Daca cumva am gresit titlul topicului / cererea, sincer habar nu am la ce categorie s-ar fi potrivit un asemenea request.
Edited by Delgado
Link to comment
Share on other sites

  • David. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.