Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-Pets Ediția 1


Plutonium ToV
 Share

Recommended Posts

 

Nume din joc: [x].Ionut

Mă joc pe serverul: RPG2 

O scurtă descriere a animaului de companie: El este Yuki, este un Yorkshire Terrier si are 11 luni. Este foarte energic, ii place sa descopere lucruri noi si sa se joace.

Screenshot_20220816-231817_WhatsApp.jpg Screenshot_20220816-173811_Instagram.jpg

Edited by .Ionut.
Link to comment
Share on other sites

 

    Numele din joc: [uS]CemiL

Mă joc pe serverul: RPG 1

O scurtă descriere a animalului de companie: Acesta este un Gecko Leopard în vârstă de 12 luni și este o rasă foarte rară din familia reptilelor.

Este o reptilă care traiește in zonele stâncoase și deșertice. (Afganistan, Irak, Pakisan).

Are capacitatea de a vedea foarte bine pe timpul nopții.

Se hrănește doar cu insecte vii și ziua se adăpostește în scorburi sau stă la lumina soarelui pentru a-și incărca doza de Vitamina D3 și de a-și digera hrana mai usor în stomac.
Durata de viață în captivitate este de 15-20 de ani.
Sper să vă placă de Diego. :)

 

Diego.jpg

Edited by CemiL
Link to comment
Share on other sites

 Numele din joc: SlimShady

Mă joc pe serverul: RPG 1

O scurtă descriere a animalului de companie : El este Aris, o combinatie dintre Bichon si Pechinez are varsta de 3 luni si este foarte istet, numai la varsta de 3 luni deja a invatat 2 comenzi, acelea fiind "Sezi" si "Culcat" multi spun ca Pechinezii sunt urati si neinteligenti(El fiind mai mult Pechinez), dar tin sa ii contrazic Aris fiind dovada :). Este un caine foarte fericit si curios cand il invat comenzi noi, jocul lui preferat este prinde mingea si adu-o inapoi.

 dada2.thumb.jpeg.e7a37c11acd078ac4a5ca88ccf109245.jpegdada.thumb.jpeg.cdec52c66d02a4e12a5bed717ea40f13.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Nume din joc: Welp

Mă joc pe serverul: RPG1

O scurtă descriere a animalului de companie: Ea e Paco, o Nimfa care adora sa isi scoata din sarite stapanul diminetiile dar in schimb imi ofera mereu iubirea ei neconditionata! 

123123.thumb.jpg.466b04e84ba7cc27d5bce30b259553af.jpg

Link to comment
Share on other sites

Numele din joc: Dejan.punisher

Mă joc pe serverul: RPG1

O scurtă descriere a animalului de companie:

HE is my dog on work, he care for my life on job. Also i care for his life on job. He is an beautifull and smart dog. He is dog for attack. I can not put b-zone logo because of uniform police.

Polish-20211120-235218839.jpg

Edited by Dejan88 ToV
Link to comment
Share on other sites

Nume din joc: radu

Mă joc pe serverul: RPG2 

O scurtă descriere a animalului de companie:  Avea 3 zile in pozele de mai jos, acum are putin mai multe. E al mamei mele, deci oarecum e si al meu. E la vreo 200km distanta asa ca nu am putut sa-i fac poza cu watermark-ul so prin urmare nu partikip, vreau doar sa va fac ziua mai buna! cupla
93E611DF-E561-4BDC-BD82-2CEC1050AA2E.jpgA14AEF57-FF4B-4559-8DCD-094A92781AF0.jpg

Edited by eB Radu
Link to comment
Share on other sites

1082502848_WhatsAppImage2022-08-18at12_39_15PM.thumb.jpeg.1f1e9a8ccfd7c375423a711dc68bddfb.jpeg

Numele din joc: Donda

Mă joc pe serverul: RPG2

O scurtă descriere a animalului de companie: Il cheama Arlo, are 5 luni, inca este un pui, foarte jucaus, foarte bland si foarte cuminte. Locuim la casa si iubeste libertatea in jurul gospodariei, locul lui preferat este un loc amenajat cu nisip pentru el, unde isi duce veacul. Este un caine iubit si indragit de membrii familiei. 

Link to comment
Share on other sites

EGsWuKA.jpg

Numele din joc: BoDoSeLLL.

Mă joc pe serverul: RPG1

O scurtă descriere a animalului de companie: El e Mitsu, are 3 ani juma, e un Ferentarist de rasă pură strâns de pe meleagurile străzilor într-o dimineață. E negru ca tăciunele, iubește prosoapele și e un blănos simpatic și iubitor, doar când vrea el. Ne încantă zilele de când era mic prin prezența lui, fețele pe care le face și acțiunile demne de FailArmy. El e Mitsu, prietenul meu :D .

Link to comment
Share on other sites

Numele din joc: Leonidas

Mă joc pe serverul: RPG1

O scurtă descriere a animalului de companie: Ea e Pisa, nu face prea multe. Doar mananca si doarme pe unde apuca, de exemplu in umbrela, unde doarme acum. Din cand in cand mai face cate o exceptie si vine la mangaiat, nu ii poti rezista. IMG_20220818_135705.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Numele din joc: JunKyE03

Mă joc pe serverul: RPG1

O scurtă descriere a animalului de companie: O cheamă Lexi și este un Shar Pei în vârstă de 4 ani. Este foarte inca jucause si energica pentru varsta pe care o are, iar activitatea sa favorita este dormitul si mancatul :) .spacer.pngspacer.png

Link to comment
Share on other sites

Numele din joc: Covi@DauDinAro

Mă joc pe serverul: RPG1

O scurtă descriere a animalului de companie: El este Gelu,un Ciobanesc de Maremma, avand varsta de 1 an si 8 luni. Este o fire jucausa, amabila si chiar foarte prietenoasa. Tot el este cel care sta langa mine sa ma face sa uit despre lucrurile care ma sacaie pe cap. Cum mai zic eu 'Mare Caine, mare caracter', este destul de mare, cantarind undeva la 30-35 kg. Cam atat am avut de spus, sper ca Gelu' al meu sa ii uimeasca si pe adminii serverului :))

Aici este cealalta poza cu el care nu ma lasat sa o uploadez aici: https://imgur.com/a/JeBzm3Fgelu2.PNG.aff14af877642e13648d0af43882bdbb.PNG

Edited by IHaveCovi
Link to comment
Share on other sites

Numele din joc: Salvatore007

Mă joc pe serverul: RPG1

O scurtă descriere a animalului de companie: Pe scurt, ea este Hera și are vârsta de 4 ani. Este un ciobănesc caucazian cât un urs, dar în ciuda dimensiunii ei, este foarte blândă, prietenoasă, calmă, jucăușă și foarte energică în special cu oamenii dragi ei cât și nouă familiei. Iubește ploaia, să se joace în ploaie, să sară în bălți și să se murdărească până'n bot, exact ca un copil mic căruia nu-i pasă că se murdărește și nu are nici un stres. Deși iubește apa și ploaia, este un spirit sălbatic în sensul că le iubește pe cale naturală, dacă vine vorba de baie, să o spăl, fuge de mănâncă pământul. Iubește mâncarea, dar nu-i prea plac legumele. Este veselă tot timpul, iar atunci când dau de momente grele, mereu mă face să uit de tot cu blândețea și dragostea pe care o arată, se pune pe mine, se așează pe picioarele mele și nu-mi dă pace până nu vede că zâmbesc și sunt fericit, fără griji, la fel ca ea.
Hera.thumb.jpg.aff18242d1705b853988117984ce4701.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.