Jump to content

Prezentare - D4rkS0ul


Kalyan
 Share

Recommended Posts

Nickname: D4rkS0ul
Prenume: Robert
Vârsta: Am varsta de 19 de ani.
Locaţia: Sunt din Craiova, judetul Dolj.
Ocupaţia: Student la Facultatea de Drept din Craiova.
Jocurile preferate: FIFA, SA:MP, NFS, Minecraft, LoL, CS:GO, etc.
Pasiunile tale: Muzica, sportul si jocurile.
O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Ma numesc Robert si am varsta minunata de 19 ani. Locuiesc in orasul Craiova, judetul Dolj. Am studiat la Colegiul National "Nicolae Titulescu", pe specializarea filologie, iar in prezent sunt stundent la Facultatea de Drept din cadrul Universitatii din Craiova. Pasiunile mele sunt sportul, muzica si jocurile video. Cand eram mai mic am practicat diferite sporturi precum: fotbal, tenis, sah etc. Recent, mi-am descoperit atractia fata de inot, consider ca este un sport sanatos si care te ajuta si fizic. Timpul liber mi-l petrec pe afara cu amicii sau in casa jucandu-ma, privind la un serial sau ascultand muzica. Genurile muzicale pe care le ascult in general sunt manelele si muzica usoara. Ador sa calatoresc. Imi plac, de asemenea, si animalele. Animalul meu preferat este cainele, care se zice ca este cel mai bun prieten al omului, dar imi plac si pisicutele la nebunie, mor de dragul lor, asa de mult imi plac. Imi place sa imi duc viata intr-un mod sanatos, mananc toate legumele din farfurie si chiar foarte des mananc fructe, pepeni, struguri, clementine mai ales. Inca un animal de companie care-mi e drag sunt pasaricile, imi place modul in care canta dimineata si ma motiveaza pe dealungul intregii zile, sunt niste animale superbe. Dar sincer sa fiu tot pisicutele si catelusii mi se par cei mai tari si mi-ar placea unul. Ma consider o persoana amabila, respectuoasa (am o vorba pe care o urmez in viata mea: 'Respecta si vei fi respectat'), cu simtul umorului, glumeata cand este cazul, in majoritatea timpului serios si foarte lenes. Sunt o persoana de incredere si comunicativa. Restul ramane sa ma descoperiti voi!
Alte precizări: Va salut pe toti!

Link to comment
Share on other sites

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.