Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT]Bug destul de enervant la questul Mirel


Gigel2468
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: Gigel2468
Server: RPG2
Descrierea bugului: Ieri am intrat pe server ca sa fac quest-ul la Mirel, nu m-am dus la el la inceput pentru ca nu vazusem in chat mesajul dar aveam lista cu task-uri prezente, m-am dus sa il termin si dupa ce am completat quest-ul  m-am dus la Mirel si nu am primit nici o recompensa, azi am terminat quest-ul pentru a doua oara si la fel nu am primit nimic, m-am dus la mirel ca sa imi primesc recompensa, nu am primit nimic, si am gasit si bug-ul asta de poti sa adaugi mai multe zile terminate la quest fara sa le termini cu adevarat, tot ce am facut a fost sa ma duc la mirel pentru a primii recompensa pentru 2 quest-uri terminate, am apasat tasta Y si nu mi-a dat nici o recompensa dar imi adauga task-uri noi si de fiecare data cand apasam pe Y se adauga cu o zi in plus la quest. Pentru bug-ul unde nu se primesc recompensele se poate vedea pe website la profilul meu sectiunea incomes faptul ca nu am primit nimic legat de quest desi l-am terminat in mod natural de 2 ori. Am dat relog, si sunt prezente aceleasi probleme
Screenshot(s):sa-mp-055-min-min.thumb.png.91ff600d8fcad3ea97ea35ea26811cba.png

Edited by Gigel2468
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau: K1LL3R43V3R
Server: RPG2
Descrierea bugului: Am 14/14 la quest si n-am primit nimic, fac ore pentru nivel si premiu dar degeaba ca nu se pun... Faci ore pentru o cutie buna dar degeaba ca nu o primesti si nici nivel up....
Screenshot(s): -

Link to comment
Share on other sites

Rollback se dă doar atunci când situația este suficient de nasolă încât nu se poate recupera nicicum altfel. Nu vom da rollback.

Ar trebui să fie ok acum questul pentru 99% dintre jucători. Cine mai are probleme poate să ne anunțe.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Problemele semnalate în acest topic sunt considerate buguri și vor fi rezolvate la următorul update sau au fost deja rezolvate.

Mulțumim pentru că raportezi problemele care au loc ca să oferim un joc mai plăcut tuturor.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.