Jump to content

[REZOLVAT]Bug Quest Halloween


CCosmin
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: C.Cosmin

Server: RPG1
Descrierea bugului: Salut, de ce cand vreau să fac ziua de astăzi 31.10.2022 a quest-ului de Halloween, nu mă lasă? Eu am mai avut pentru ziua de  ieri de recuperat și am avut 2/9, după ce am terminat și am dat Y, am luat premiul pentru ziua 2 totul în regulă, iar cand am vrut să fac ziua de astăzi nu mă mai lasă, mi-a pus ziua 3/9 și toate făcute, cand eu pentru ziua de astăzi nu am făcut quest-ul. M-am uitat și în income, am doar 2 quest-uri făcute.
Screenshot(s): https://imgur.com/a/hbE2Yqo

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Din câte am înțeles de la staff, și din câte văd și acum, au fost/sunt niște probleme de rețea de la host. Din această cauză s-ar putea ca serverul să nu fi putut conecta corect cu baza de date și să nu-ți fi resetat progresul la questul anterior.

 

Ți l-am resetat eu acum. Te rog să verifici.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Problemele semnalate în acest topic sunt considerate buguri și vor fi rezolvate la următorul update sau au fost deja rezolvate.

Mulțumim pentru că raportezi problemele care au loc ca să oferim un joc mai plăcut tuturor.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.