Jump to content

Black Week 2022 [RPG & Forum Discounts]


Kelton
 Share

Recommended Posts

16 minutes ago, Claudiu. said:

n-are ma treaba. E de la ei.

E de la tine sigur, mie mi-au mers 3 coduri de reducere.

Edited by W1LL
Link to comment
Share on other sites

Eu fiind in afara Romaniei, la mine inca nu e ora 00 si timerul de pe forum inca merge, deci s-ar putea ca si shopul sa fie pe flusul orar din tara in care ma aflu. Nu vorbesc de mine aici, ci de altii care poate au intampinat o anumita problema si poate asta ar fi cauza, nuj 🤷‍♂️

Link to comment
Share on other sites

hw35o.png

 

Eu am luat de 1 euro (de doua ori) si de 4 euro (tot de doua ori).

Puteti vedea ca reducerea a fost aplicata pentru toate cele 4 facturi.

 

Iar pe server am primit in total 2016 gold, deci a functionat.

Link to comment
Share on other sites

Aparent si-a revenit, nu stiu ce a avut de primisem doar 1000 gold pentru 6 euro, acum vad ca am primit si restul de gold, in jur de 1900 cred.

8 hours ago, kaspy said:

hw35o.png

 

Eu am luat de 1 euro (de doua ori) si de 4 euro (tot de doua ori).

Puteti vedea ca reducerea a fost aplicata pentru toate cele 4 facturi.

 

Iar pe server am primit in total 2016 gold, deci a functionat.

ok. E ceva bug cred.

Link to comment
Share on other sites

Dacă comandă prea multă lume simultan o să apară un delay în procesarea comenzii iar în cel mai rău caz trebuie să o accept eu manual.

Codurile promoționale se aplică cât timp au fost adăugate corect. Am făcut un tutorial video în limba română despre aplicarea codurilor pentru cei care au probleme:

 

 

EDIT: Am văzut că zicea cineva mai sus despre unban pe forum. În teorie poți beneficia de unban pe forum prin achiziția pachetului de clear 10 warning points din categoria B-Zone Forum DAR, un mare DAR, nu va fi valabil unbanul pentru oricine. Dacă ai făcut prostii foarte mari și nu meriți nici în ruptul capului unban îți va fi anulată comanda.

Edited by Kelton
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.