Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Desync constant


Selah
 Share

Recommended Posts

Salut, 

 

Am o problema, sunt desincronizat constat fata de server, uneori imediat dupa ce ma conectez pe server, dar si dupa ce ma joc o perioada. Providerul meu de internet este Digi, mereu verific viteza internetului, conexiunea, etc. si nu-mi dau seama care este problema si ce solutie ar trebui sa abordez. Este un desync diferit, merg toate comenzile, fie mai complexe sau simple, pot deschide [/mp3], lista de prieteni si radioul prin tasta 'R' in masina. Ma simt ca intr-un alt virtul world. Dau [/report] si mi se spune ca am desync. Aveti vreo solutie?

 

Multumesc,

Donda

Link to comment
Share on other sites

Pai in general este vorba de cei de la cine ai tu internet, am auzit in ultima perioada ca multi au probleme de genu, poti incerca sa ti dai restart la router sa ti se schimbe probabil adresa IP, iar alte metode nu prea ar fi pana nu se rezolva si de la noi, de la SV din ce stiu. Poti incerca pana atunci sa joci cu VPN ca nu esti in mafie si nu te afecteaza, alte metode legate de desync nu sunt, desync poate fi de la net sau de la componentele tale care nu fac fata cu transferul de date pe care le primesc de la joc. 

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Această problemă cu desync-ul o ai după ce iei task-urile de la Cătălin? Sau o ai în general fără să intri la acesta ?

Link to comment
Share on other sites

Salut, scuzati-mi deranjul, am si eu o problema legata de " desync", de fiecare data cand intru pe sa-mp si folosesc armele trag " click dreapta" - pun tinta, dupa care " click stanga" si in cateva momente imi revine la tragerea fara tinta, nu stiu din ce cauza, si vreau sa mentionez si faptul ca am schimbat diferite modpack-uri, doresc un sfat sau o solutionare imediatata, multumesc frumos pentru timpul acord mie cat si pentru solutionarea acestei probleme, o sa va las si o dovada filmata de mine pe youtube : 

 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Vlad Darius said:

Salut, scuzati-mi deranjul, am si eu o problema legata de " desync", de fiecare data cand intru pe sa-mp si folosesc armele trag " click dreapta" - pun tinta, dupa care " click stanga" si in cateva momente imi revine la tragerea fara tinta, nu stiu din ce cauza, si vreau sa mentionez si faptul ca am schimbat diferite modpack-uri, doresc un sfat sau o solutionare imediatata, multumesc frumos pentru timpul acord mie cat si pentru solutionarea acestei probleme, o sa va las si o dovada filmata de mine pe youtube : 

 

Stima, poti deschide un alt topic pentru asta, aici raspunzi numai daca stii sa rezolvi problema respectivului. Vei primi 1 Avertisment Verbal pentru Off-topic (+1).

Link to comment
Share on other sites

  • Tupi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.