Jump to content

Problema SA:MP Runtime C++


SoA ZuZu
 Share

Recommended Posts

Salut, 

 

Mi-am reinstalat windows-ul de o vreme si de atunci nu am mai reusit sa fac sa:mp-ul sa functioneze. 

Mereu cand incerc sa il deschid imi apare aceasta eroare 1726032265_sampruntime.thumb.jpg.ade73cf5ed08a16d51197d01d4ca69a4.jpg.27d81cdfad5837342daa1ca311a76f6d.jpg

 

Am incercat o gramada de variante gasite pe youtube/forumuri si tot nu am reusit sa il fac sa functioneze. :(

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum a spus si nathen, incearca sa ti faci un update la microsoft c++ la toate driverele video in general orice microsoft visual, incearca sa iti reinstalezi direct X ul si sa iti faci un update la placa video dupa care incearca sa vezi daca ti se rezolva problema daca nu incearca un reinstall la windows alte metode mai bune nu prea exista.

Link to comment
Share on other sites

On 11/19/2022 at 9:20 PM, Nathen said:

Încearcă să actualizezi Microsoft Visual C++.

Am incercat, nu a avut nici un efect.

 

On 11/20/2022 at 2:48 PM, TLG YuukiKING said:

Dupa cum a spus si nathen, incearca sa ti faci un update la microsoft c++ la toate driverele video in general orice microsoft visual, incearca sa iti reinstalezi direct X ul si sa iti faci un update la placa video dupa care incearca sa vezi daca ti se rezolva problema daca nu incearca un reinstall la windows alte metode mai bune nu prea exista.

Am incercat toate metodele mai putin reinstall la windows. As vrea sa gasesc o metoda sa repar aceasta eroare fara a fi nevoit sa reinstalez windows-ul.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Intră în Documents, GTA San Andreas User Files şi șterge „gta_sa.set” dacă nici așa nu merge, dă-i un re-install la GTA + SA-MP.

Dacă nici aşa nu merge, atunci rămâne varianta pe care ți-am zis-o prima dată şi a funcționat. Ori îți instalezi windows-ul din nou. Tu ştii. :)

 

O seară bună!

Edited by Nathen
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Nathen said:

Salut,

 

Intră în Documents, GTA San Andreas User Files şi șterge „gta_sa.set” dacă nici așa nu merge, dă-i un re-install la GTA + SA-MP.

 

Din pacate nu merge :(

Link to comment
Share on other sites

  • Nathen locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.